2024. április 16, kedd - Csongor

Hírek

Gyulay Zsolt megérzése szerint nyerünk érmet a téli olimpián
2022. Február 03. 07:00, csütörtök | Belföld

Gyulay Zsolt, a Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) szombaton megválasztott új elnöke azt mondta: megérzése szerint lesz magyar érem a pénteken kezdődő pekingi olimpián, és bízik benne, hogy nem is egy.

MOB: rendkívül jól teljesített a magyar csapat
2021. Augusztus 12. 06:00, csütörtök | Belföld

Kulcsár Krisztián, a Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) elnöke szerint rendkívül jól teljesített a húsz éremmel hazatért magyar csapat a vasárnap zárult tokiói játékokon.

A csütörtöki magyar érmesek és pontszerzők
2021. Augusztus 05. 18:02, csütörtök | Sport

A tokiói nyári olimpia csütörtöki magyar érmesei és pontszerzői (az első hat között végzettek):

Közönségszavazás indul a legújabb forint érmékről
2021. Február 02. 05:00, kedd | Belföld

A forint fizetőeszköz bevezetésének 75. évfordulója alkalmából a Magyar Nemzeti Bank (MNB) augusztus 1-jén különleges 5 forintos érme emlékváltozatokat tervez kibocsátani,

Öt magyar érem a Champagne és Pezsgő Világbajnokságon
2019. Július 16. 07:11, kedd | Belföld

Egy arany- és négy ezüstérmet nyertek el a somlói Kreinbacher Pincészet és a Törley Pezsgőpincészet tételei az idei Champagne és Pezsgő Világbajnokságon (CSWWC).

Tíz év után kapta meg olimpiai bronzérmét egy brit hétpróbázó
2018. Szeptember 14. 07:30, péntek | Bulvár

Tíz év elteltével csütörtökön vehette át olimpiai bronzérmét a brit Kelly Sotherton, aki eredetileg ötödik helyen zárta a női hétpróbázók versenyét a 2008-as pekingi ötkarikás játékokon.

Használt telefonokból készülnek majd a tokiói olimpia érmei
2018. Március 28. 15:39, szerda | Bulvár

Használt digitális készülékekből készülnek a 2020-as tokiói olimpia érmei.

Doppingvétség miatt elvették a magyar kajakpáros tavalyi Eb-ezüstérmét
2017. November 08. 16:27, szerda | Sport

Az Európai Kajak-Kenu Szövetség (ECA) doppingvétség miatt utólag megfosztotta ezüstérmétől a Hufnágel Tibor, Dombvári Bence kajakos duót, amely tavaly, a moszkvai kontinensviadalon zárt másodikként K-2 1000 méteren.

Magyar ezüst- és bronzérem atlétikában az Universiadén
2017. Augusztus 26. 19:21, szombat | Sport

Gyürkés Viktória ezüstérmet nyert 3000 méteres akadályfutásban, Kozák Luca pedig bronzot 100 méter gáton a tajvani Universiadén.

A Vizes vb éremtáblázata 52 szám után
2017. Július 28. 07:48, péntek | Belföld

A csütörtöki versenynap után is Kína vezeti a Magyarországon zajló vizes világbajnokság éremtáblázatát, amelyen a magyarok egy-egy arannyal és ezüsttel, továbbá két bronzzal a 11. helyen állnak.

A Vizes vb éremtáblázata 47 szám után
2017. Július 27. 07:28, csütörtök | Sport

A szerdai versenynap után is Kína vezeti a Magyarországon zajló vizes világbajnokság éremtáblázatát, amelyen a magyarok egy-egy arannyal, ezüsttel és bronzzal a hollandokkal holtversenyben a tizedik helyen állnak.

Tizenhárom magyar érem szerdán az EYOF-on
2017. Július 27. 07:24, csütörtök | Sport

Tizenhárom érmet, közte négy aranyat nyertek a magyarok a győri 14. nyári Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztivál (EYOF) szerdai versenynapján.