Hírek
2018. Március 25. 05:00, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
2,6 százalékos lehet az idei infláció
A Századvég alapítvány előrejelzése szerint 2,6 százalékos lehet az infláció az idén - mondta Regős Gábor, az alapítvány elemzője szombat reggel az M1 aktuális csatornán.
Az elemző elmondta, tavaly 2,4 százalékos volt az infláció, az idei egy kicsit nagyobb lehet, de ez még mindig nagyon alacsony szintnek felel meg. Idén – a jelek szerint – folytatódhat a „dinamikus” béremelkedés, amihez hozzájárul a minimálbér emelése, a szociális hozzájárulási adó csökkentése és a munkaerőhiány – jelezte az elemző.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 01. 09:48, csütörtök | Belföld
Már több mint 20 ezer fiatal jutott lakáshoz az Otthon Start Programnak köszönhetően
2026. Január 01. 09:48, csütörtök | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint az 1. héten megtartott ötös lottó számsorsoláson, a Szilveszteri Szuperlottón a következő számokat húzták ki:
2026. Január 01. 09:46, csütörtök | Belföld
Magyar Péter: 2026 a közös döntésünk éve lesz
2026. Január 01. 09:45, csütörtök | Belföld
Sulyok Tamás: találjunk rá mindannyian az összetartozás örömére
Az új évben uralkodjék közöttünk a megértés és a szeretet, találjunk rá mindannyian az összetartozás örömére - hangsúlyozta Sulyok Tamás köztársasági elnök szerda éjfél után a közmédiában.
