Hírek
2023. Március 14. 06:44, kedd |
Belföld
Forrás: mti
5 éves kisfiú halt meg Várpalotán, miután egy lánc tekeredett a nyakára
Nyakára tekeredett lánc miatt meghalt egy ötéves gyermek Várpalotán hétfő este; a rendőrség büntetőeljárást indított - közölte a Veszprém Vármegyei Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon.
A tájékoztatás szerint segélyhívón érkezett bejelentés hétfőn 17 óra 43 perckor arról, hogy egy kisfiú Várpalotán az egyik társasházi ingatlanban orvosi ellátásra szorul a nyakára tekeredett lánc okozta fojtás miatt.
A mentők hosszasan küzdöttek a gyermek életéért, de már nem tudták megmenteni - áll a közleményben.
A rendőrség az ötéves kisfiú halálának körülményeit foglalkozás körében elkövetett halált okozó gondatlan veszélyeztetés gyanúja miatt büntetőeljárásban vizsgálja - írták.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 22. 16:00, vasárnap | Belföld
Szijjártó Péter: a lengyel kormányfőnek is el kellene jönnie Budapestre még április 12. előtt
2026. Március 22. 15:00, vasárnap | Belföld
Az Otthon Start Programban már 30 ezernél több hitelfolyósítás történt
Az Otthon Start Program dinamikusan növekszik, és mára meghaladta a 30 ezret a folyósított hitelszerződések száma - mondta a Kulturális és Innovációs Minisztérium (KIM) vezetője szombaton Gödöllőn.
2026. Március 22. 11:00, vasárnap | Belföld
Magyarországra leselkedő veszélyekről beszélt Orbán Viktor
Négy nagy veszéllyel kell szembenéznie Magyarországnak már a következő hónapokban, ezért ne a kockázat, hanem a biztos választás mellett szavazzunk április 12-én - hívta fel a figyelmet a miniszterelnök.
