Városlista
2025. augusztus 20, szerda - István

Hírek

2022. Június 29. 11:03, szerda | Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu

A gyorshajtás buktatta le az ittas sofőrt - videó

A gyorshajtás buktatta le az ittas sofőrt - videó

Szirmabesenyő térségében állítottak meg a járőrök egy gyorshajtót, aki ittasan ült a volán mögé.

A Borsod-Abaúj Zemplén megyei rendőrök a minap mozgó sebesség-ellenőrzéses módszerrel mérték a gyorshajtóka a 26-os számú főúton.

Az egyenruhások június 24-én 10 óra után Szirmabesenyő térségében bemértek egy autót, aminek vezetője a megengedett 90 kilométeres sebesség helyett 107-el közlekedett. A járőrök megállították az autót vezető 50 éves ongai férfit, akinél az alkalmazott alkoholteszter pozitív értéket mutatott.

A helyszínen bevont vezető engedély mellett a hatóság a sebességtúllépés miatt 15 ezer forint helyszíni bírságot is kiszabott – közölte a rendőrség.

A Miskolci Rendőrkapitányság továbbá járművezetés ittas állapotban vétség megalapozott gyanúja miatt büntetőeljárást is kezdeményezett a sofőrrel szemben.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Augusztus 20. 08:39, szerda | Belföld

Augusztus 20. - Felvonták a nemzeti lobogót az Országház előtt

Katonai tiszteletadás mellett, Sulyok Tamás köztársasági elnök jelenlétében felvonták Magyarország nemzeti lobogóját az augusztus 20-i állami ünnepen, szerda reggel a Parlament előtti Kossuth Lajos téren.

2025. Augusztus 19. 07:53, kedd | Belföld

Megnövelt férőhellyel és többletjáratokkal készül a MÁV-csoport a nemzeti ünnepre

Megnövelt férőhellyel és többletjáratokkal készül a MÁV-csoport a nemzeti ünnepre - közölte a közlekedési vállalat az MTI-vel hétfőn.

2025. Augusztus 19. 07:51, kedd | Belföld

Kapu Tibor: 45 év után újra megmutattuk a tehetségünket a világnak

Mi, magyarok az ország minden tájáról, különböző intézményekből, különböző hátterekkel és tapasztalattal, de egyező céllal és hivatástudattal elértük azt, hogy 45 év után újra megmutassuk a tehetségünket a világnak

2025. Augusztus 18. 07:57, hétfő | Belföld

Az államtitkár szerint az új lakáshitel árkorlátai megakadályozzák az ingatlanok drágulását

A fix 3 százalékos lakáshitel programjának árkorlátai meg fogják akadályozni az ingatlanok drágulását a Miniszterelnökség parlamenti és stratégiai államtitkára szerint.