Hírek
2013. Július 30. 08:24, kedd |
Belföld
Forrás: MTI
Alig változott a forint árfolyama kedd reggelre

Csak néhány fillérrel mozdult el a forint árfolyama kedd reggelre a hétfő esti kurzusokhoz képest a főbb valutákkal szemben.
Az eurót 7 óra tájban hétfő esti árán, 298,37 forinton jegyezték. A svájci frankért 241,54 forintot kértek, 10 fillérrel kevesebbet, a dollár árfolyama nem változott, 225,02 forinton állt, a japán jen pedig 2,2971 forintról 2,2896 forintra morzsolódott le.
Az általános hangulatot kedden az eurózónából érkező fogyasztói bizalmi adatok befolyásolhatják, a hét második felében pedig az amerikai tartalékbank, a Fed monetáris politikát alakító nyíltpiaci bizottságának döntései lesznek hatással a nemzetközi hangulatra.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 02. 07:06, csütörtök | Belföld
Hidvéghi Balázs: ma kezdődik a nemzeti konzultáció kérdőíveinek postázása
Ma kezdődik a nemzeti konzultáció kérdőíveinek postázása Budapesten, november elejére, közepére, országszerte mindenki megkapja őket - mondta Miniszterelnöki Kabinetiroda parlamenti államtitkára szerdán.
2025. Október 02. 07:05, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: Ukrajna felvétele ügyében nem lehet megkerülni Magyarországot
Magyarország megkerülésével, jogi trükközéssel nem lehet megnyitni Ukrajna európai uniós csatlakozási folyamatát
2025. Október 01. 07:46, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: a világ második legnagyobb LEGO-gyára jött létre Nyíregyházán
54 milliárd forintos beruházással a világ második legnagyobb LEGO-gyára jött létre mostanra Nyíregyházán, s ez a vállalat egyetlen olyan üzeme Európában, amelyben a termelés minden folyamata jelen van
2025. Október 01. 07:45, szerda | Belföld
Kövér László: Magyarország testvéri népként tekint a törökökre
Magyarország testvéri népként tekint a törökökre - hangsúlyozta Kövér László, az Országgyűlés elnöke a Maarif Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Gimnázium megnyitó ünnepségén kedden Budapesten.