Hírek
2014. Április 11. 19:14, péntek |
Belföld
Forrás: MTI
Az MSZP szakított Ron Werberrel
Az atv.hu értesülései szerint az MSZP szakított az izraeli kampányszakemberrel, Ron Werberrel.
Az ATV internetes oldalán pénteken megjelent cikkben szocialista forrásokra hivatkozva azt írták: Ron Werberrel most szakít az ellenzéki párt, tehát nem viszik végig vele sem az európai parlamenti, sem az önkormányzati kampányt.
A szakembernek "lejárt a mandátuma" - fogalmazott a lap egy forrása.
Információik szerint az európai parlamenti kampányt a listavezető Szanyi Tibor és "a mögötte lévő szakembergárda fogja vinni", de szerepe lesz a kampányban Velez Árpád pártigazgatónak és Molnár Zsolt kampányfőnöknek is.
Horváth Csaba alelnök az ATV megkeresésére annyit mondott: nem látta Ron Werbert a választás óta. "Sokakkal konfrontálódott a kampányban és ez nem segítette a kampány menetét" - fogalmazott a fővárosi frakcióvezető.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 26. 13:00, csütörtök | Belföld
MVM: az érkező földgázszámlákban a rezsistop-kedvezményről is kapnak tájékoztatást az ügyfelek
2026. Február 26. 12:00, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter német beavatkozási kísérletekről beszélt a magyar választásokba
2026. Február 26. 09:00, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: elrendeltem a kritikus energetikai infrastruktúra védelmének megerősítését
Orbán Viktor kormányfő elrendelte a kritikus energetikai infrastruktúra védelmének megerősítését - erről a miniszterelnök számolt be a Facebook-oldalára feltöltött videóban szerdán, a védelmi tanács ülése után.
2026. Február 25. 11:00, szerda | Belföld
Kamatdöntés - A monetáris tanács 25 bázisponttal csökkentette az alapkamatot
A Magyar Nemzeti Bank (MNB) Monetáris Tanácsa 25 bázisponttal 6,25 százalékra csökkentette a jegybanki alapkamatot, és a kamatfolyosó két szélét is ilyen mértékben vitte lejjebb - jelentette be a jegybank kedden.
