Hírek
2013. Február 01. 13:48, péntek |
Belföld
Forrás: MTI
Baleset miatt áll a forgalom az M5-ösön a főváros közelében
Három jármű összeütközött, egy ember a roncsok közé szorult az M5-ös autópálya Budapest felé vezető oldalán, a régi M0-s kereszteződésénél. A környéken hatalmas a torlódás - közölte a katasztrófavédelem és az Útinform pénteken az MTI-vel.
Kisdi Máté, a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője elmondta, hogy a karambol során kamionba szaladt bele egy másfél tonnás kisteherautó, amelynek sofőrjét a műszerfal a vezetőfülkét a raktértől elválasztó lemezhez nyomta. A tűzoltók speciális eszközökkel igyekeznek kiszabadítani a roncsból a férfit. Egyelőre nem lehet tudni, hogy milyen mértékben sérült meg a sofőr.
A baleset az autópálya Budapest felé vezető oldalán, a 17-es kilométer közelében történt; kamion, személygépkocsi és teherautó ütközött össze - közölte honlapján az Útinform.
A helyszínelést és a műszaki mentést megkezdték, ezért Budapest felé áll a forgalom. Az ellenkező, Röszke felé vezető irányban ugyanazon a szakaszon két tűzoltóautó foglalja el a belső sávot, emiatt az M0-s déli szektorában az M5-ös felé óriási a torlódás.
Az M0-s keleti szektorában a 4-es út felől érkezőket már a gyáli csomópontnál leterelik, a járművek a Gyál és Alsónémedi közötti úton érhetik el az 5-ös utat - írta az Útinform.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 09. 13:00, kedd | Belföld
Mecser Tamás az új országos rendőrfőkapitány
Mecser Tamás rendőr dandártábornokot bízza meg az Országos Rendőr-főkapitányság (ORFK) vezetésével Magyar Péter miniszterelnök június 8-i hatállyal - tájékoztatta a Belügyminisztérium az MTI-t hétfőn.
2026. Június 09. 11:00, kedd | Belföld
OGY - Vagyonnyilatkozatok - A kormánytagok közül Kapitány Istvánnak van a legnagyobb megtakarítása
A kormánytagok közül Kapitány István gazdasági és energetikai miniszter rendelkezik a legnagyobb megtakarítással, értékpapírban és részvényekben.
2026. Június 09. 10:00, kedd | Belföld
Székesfehérvári kollégium - Megkezdődött a vizsgálat a kollégiumból kizuhant fiú ügyében
Megkezdődött a vizsgálat a székesfehérvári kollégiumból kizuhant középiskolás fiú ügyében - közölte a Székesfehérvári Tankerületi Központ igazgatója az MTI-vel hétfőn.
2026. Június 09. 07:11, kedd | Belföld
OGY - A Szuverenitásvédelmi Hivatal megszüntetéséről tárgyal a parlament
A Szuverenitásvédelmi Hivatal megszüntetéséről és a gyűlöletkeltésre alkalmas politikai reklámok visszaszorításáról tárgyal az Országgyűlés kedden, e heti kétnapos ülésének második napján.
