Hírek
2013. Június 22. 09:43, szombat |
Belföld
Forrás: MTI
Baleset miatt pályazár az M7-es autópályán Balatonkeresztúrnál

Egy kamion szalagkorlátnak ütközött és felborult az M7-es autópálya Nagykanizsa felé vezető oldalán Balatonkeresztúrnál, a 170-es kilométerszelvényben szombat reggel. A sofőr beszorult a vezetőfülkébe, az utat teljes szélességében lezárták - tájékoztatta a Somogy Megyei Katasztrófavédelem Igazgatóság szóvivője az MTI-t.
Gaál Attila közölte: a nem sokkal hét óra előtt történt balesethez a marcali és a keszthelyi tűzoltókat riasztották, Nagykanizsáról pedig darut hívtak, hogy felállítsák a felborult kamiont.
A rendőrség a honlapján arról tájékoztatott, hogy a kamion az eddigi információk szerint - még tisztázatlan okból - a pályatesteket elválasztó szalagkorlátnak ütközött.
A jobb pályatestet a helyszínelés és a műszaki mentés idejére lezárták, a forgalmat a 170-es kilométer előtt leterelik az autópályáról és öt kilométerrel arrébb engedik vissza.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 01. 07:44, kedd | Belföld
Az államtitkár szerint ennyibe kerülne Magyarországnak az orosz energiaembargó
Az EU orosz energiára tervezett embargója akár 800 milliárd forinttal is megemelheti Magyarország energiakiadásait, ez az összeg nagyjából megegyezik a rezsicsökkentésre szánt költségvetési forrásokkal
2025. Július 01. 07:38, kedd | Belföld
Orbán Viktor: a Pride nem büszkeség, hanem balítélet
2025. Július 01. 07:33, kedd | Belföld
Hitelt kell felvennie a Fővárosnak
A fővárosi önkormányzat ez évi költségvetésének kiigazításáról döntött a Fővárosi Közgyűlés hétfő esti rendkívüli ülésén, a módosítás részeként húszmilliárd forinttal emelik a fővárosi önkormányzat folyószámla-hitel
2025. Június 30. 07:36, hétfő | Belföld
Nagy István: ingyen biztosítja a kormány a gazdáknak az öntözővizet
A kormány ingyenesen biztosítja a gazdák számára az öntözővizet azzal, hogy mintegy 10 milliárd forintnyi összegben átvállalja a vízdíj árának megfizetését a gazdálkodóktól