Hírek
2014. Július 18. 17:51, péntek |
Belföld
Forrás: MTI
Csak a leállósávon halad a forgalom az M1-esen Bábolnánál
Csak a leállósávon haladhat a forgalom a Győr felé vezető oldalon az M1-es autópályán Bábolnánál, ahol egy kamion átszakította a szalagkorlátot péntek délután - tájékoztatta a rendőrség és a katasztrófavédelem az MTI-t.
Racsné Galambos Gréta, a Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője közölte: a műszaki mentés idejére a külső és a belső sávot is lezárták a Győr felé vezető oldalon, a forgalom csak a leállósávon haladhat.
Stolczenberger Klára, a megyei katasztrófavédelem szóvivője elmondta: a kamion Budapest felé tartott, amikor defektet kapott, és átszakította a szalagkorlátot. A baleset helyszínére kamionmentőt hívtak - tette hozzá.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 24. 10:29, szerda | Belföld
Meteorológia: síkvidéken kicsi az esély a fehér karácsonyra
Síkvidéken kicsi az esély a megmaradó hóra szenteste, de a nyugati, délnyugati tájakon lehet vékony, olvadó hóréteg, míg a dunántúli hegyekben akár vastagabb hótakaró is kialakulhat.
2025. December 24. 10:28, szerda | Belföld
Erdő Péter: legalább a Kisjézus jászola körül próbáljuk megérteni egymást!
A békesség, amit Jézus születése hoz Isten és ember között, békét kell hozzon ember és ember között is
2025. December 24. 10:24, szerda | Belföld
Steinbach József: el kell csendesedni, hogy meghalljuk Isten és a másik ember szavát
Karácsony az Istenre figyelés ideje, de el kell tudni csendesedni ahhoz, hogy meghalljuk Isten és a másik ember szavát
