Városlista
2025. november 27, csütörtök - Virgil

Hírek

2018. Szeptember 13. 19:00, csütörtök | Belföld
Forrás: mti - illusztráció:pixabay

Csak kisebb, átmeneti enyhülés várható a hétvégén

Csak kisebb, átmeneti enyhülés várható a hétvégén

Átmenetileg csapadékosra fordul az időjárás, de aztán ismét visszatér a száraz, napsütés idő. Csak kisebb, átmeneti enyhülés várható, többfelé így is 25 fok felett alakulnak a maximumok

- derül ki az Országos Meteorológiai Szolgálat országos, középtávú előrejelzéséből, melyet csütörtökön juttattak el az MTI-nek.

Pénteken a fátyolfelhők mellett nyugaton, illetve északon főként a délutáni óráktól helyenként megvastagszik a felhőzet, és északnyugaton már zápor, néhol zivatar is kialakulhat. A legalacsonyabb hőmérséklet többnyire 10-18 fok között alakul. A legmagasabb hőmérséklet általában 26-31 fok között valószínű, de északnyugaton kissé hűvösebb, 24, 25 fok lesz.

Szombaton napközben a többórás napsütés mellett elszórtan alakulhat ki zápor, zivatar. Emellett többfelé megélénkül, helyenként megerősödik, zivatar környezetében viharossá fokozódhat a szél. A leghidegebb órákban 13-18 fok lehet. Napközben 23-28 fokig melegszik a levegő.

Vasárnap napos idő lesz, csapadék nem valószínű. A minimumhőmérséklet 10-16 fok között valószínű. A nappali maximumok 23-27 fok között alakulnak - olvasható az előrejelzésben.

Címkék: hétvége, időjárás

Ezek érdekelhetnek még

2025. November 26. 07:35, szerda | Belföld

Februárra eléri a pedagógusok átlagbére a diplomás átlagbér 80 százalékát

Február első hetére a kormány 100 százalékban teljesíti azon vállalását, hogy a pedagógusok átlagbére eléri a magyarországi diplomás átlagbér 80 százalékát

2025. November 26. 07:30, szerda | Belföld

Magyar Péter: a Magyar Nemzeti Bank kimondta, hogy sem bennfentes kereskedelmet, sem piacbefolyásolást nem követtem el

A Magyar Nemzeti Bank (MNB) kimondta, hogy a Tisza Párt elnöke sem bennfentes kereskedelmet, sem piacbefolyásolást nem követett el