Hírek
2017. Február 18. 13:13, szombat |
Belföld
Forrás: hirado.hu
Földrengés volt Bábolnánál

Földrengés volt péntek este Bábolna közelében. A földmozgást a lakosság is érezte.
A Kövesligethy Radó Szeizmológiai Obszervatórium közleménye szerint 21 óra 39 perckor kisebb földrengés volt nyolc kilométeres mélységben a Komárom-Esztergom megyei Bábolna közelében.
A földmozgás a Richter-skálán 2,4-es magnitúdójú volt.
A lakosság érzékelhette a földmozgást, de erről 22.30-ig nem érkezett bejelentés a hivatalos szervekhez.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 12. 07:41, kedd | Belföld
Katasztrófavédelem: Budapesten és hét vármegyében lesz szúnyogirtás a héten
A héten öt budapesti kerületben és hét vármegyében lesz szúnyoggyérítés - tájékoztatta a program végrehajtásáért felelős Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) hétfőn az MTI-t.
2025. Augusztus 12. 07:38, kedd | Belföld
Szijjártó Péter az orosz miniszterelnök-helyettessel egyeztetett a közelgő amerikai-orosz csúcstalálkozóról
Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter az orosz miniszterelnök-helyettessel egyeztetett telefonon hétfőn a közelgő amerikai-orosz csúcstalálkozóról.
2025. Augusztus 11. 07:12, hétfő | Belföld
Folytatódik a hőség a héten
2025. Augusztus 10. 08:12, vasárnap | Belföld
Országos tűzgyújtási tilalom lépett életbe
A jelentős nappali felmelegedés és a csapadékhiány miatt vasárnap ismét országos tűzgyújtási tilalom lép életbe - közölte a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) szombaton a honlapján.