Hírek
2018. Október 11. 19:05, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Folytatódik a meleg, napsütéses idő a hétvégén is
A hétvégén is folytatódik a napsütéses, meleg idő, helyenként 25 foknál is melegebb lehet - derül ki az Országos Meteorológiai Szolgálat előrejelzéséből, melyet csütörtökön juttattak el az MTI-hez.
Pénteken túlnyomóan derült, napos, száraz idő lesz. A minimumhőmérséklet általában 4-11 fok között várható, de az Északi-középhegység völgyeiben kissé hidegebb, a városokban és a hegyekben melegebb is lehet. A nappali maximumok 21-26 fok között alakulnak.
Szombaton és vasárnap is napos, csapadékmentes idő várható. A leghidegebb órákban szombaton 4-10, vasárnap 3-10 fok lesz. Szombaton napközben 20-25, vasárnap 20-24 fokig melegszik a levegő - olvasható az előrejelzésben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 20. 09:00, hétfő | Belföld
Lehűléssel indul a hét, visszatérnek a hajnali fagyok is
A hét elején egy hidegfront hoz lehűlést, a hőmérséklet csúcsértéke kedden és szerdán már csak 15 Celsius-fok körül alakul, és ismét lehetnek hajnalban fagyok.
2026. Április 20. 08:00, hétfő | Belföld
Magyar Péter az uniós pénzekről tárgyalt az Európai Bizottság vezetőivel
Magyar Péter, a Tisza Párt elnöke, leendő miniszterelnök az utóbbi két napban magas szintű tárgyalásokat folytatott az Európai Bizottság vezetőivel Magyarországon - közölte a politikus az MTI-vel vasárnap.
2026. Április 20. 07:32, hétfő | Belföld
Ukrajna már ma helyreállítaná az olajszállítást
Ukrajna már hétfőn helyreállítaná az olajszállítást, a magyar kormány álláspontja változatlan: ha van olaj, van pénz - közölte Orbán Viktor miniszterelnök vasárnap délután a Facebook-oldalán.
2026. Április 19. 11:00, vasárnap | Belföld
Magyar Péter: a fideszes Ágh Péter csalással nyert, nem ismerjük el legitim képviselőnek!
Szerinte a Fidesz indította el a körzetben azt a Magyar Pétert, aki közel 1000 szavazatot kapott.
