Hírek
2017. November 20. 19:37, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Gázolás miatt késnek a vonatok a Szeged-Békéscsaba vonalon
Személyvonat gázolt halálra egy embert Szeged-Rókus és Algyő között, ezért a Szeged-Békéscsaba vonalon 60-90 perces késésekre kell számítaniuk az utasoknak - tájékoztatta a Mávinform hétfő este az MTI-t.
Urbán Attila sajtóügyeletes közleményében az áll: a hatósági helyszínelés idejére lezárták a vágányt Szeged-Rókus és Algyő között, ezért a szakaszon vonatpótló autóbusz közlekedik.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 05. 10:00, vasárnap | Belföld
Gulyás Gergely: a benyújtott alkotmány-módosítás az alkotmányos demokrácia vége
A benyújtott alkotmánymódosítás az alkotmányos demokrácia vége és az önkényuralom kezdete Magyarországon
2026. Július 05. 08:47, vasárnap | Belföld
Magyar Péter: a kormány nevében benyújtottam az Alaptörvény 17. módosítását
Magyar Péter a kormány nevében benyújtotta az Országgyűlésnek az Alaptörvény 17. módosítására vonatkozó javaslatot.
2026. Július 04. 14:00, szombat | Belföld
13,3 százalékkal több új autót helyeztek forgalomba az idei első fél évben
2026. Július 04. 12:00, szombat | Belföld
KNYF: vesztegetés miatt vettek őrizetbe egy kormányhivatali osztályvezetőt
Meggyanúsított és őrizetbe vett egy kormányhivatali osztályvezetőt minősített vesztegetés miatt a Debreceni Regionális Nyomozó Ügyészség pénteken - tudatta a Központi Nyomozó Főügyészség (KNYF) közleményben az MTI-vel.
