Hírek
2018. Október 11. 09:34, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Gázszivárgás miatt kiürítettek egy érdi iskolát
Munkálatok közben megsérült egy gázvezeték az érdi Túr utcában; a baleset közelében lévő iskolát ki kellett üríteni, a tanárok mellett 200 gyereket kísértek biztonságos helyre
- mondta Csámpai Attila, a Pest Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője csütörtökön az MTI-nek.
A szóvivő tájékoztatása szerint a gázszolgáltató szakemberei elkezdték a szivárgás megszüntetését.
Eközben az érdi hivatásos tűzoltók az iskola mögé kísérték a tanulókat és a tanárokat - tette hozzá.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 22. 10:00, hétfő | Belföld
Háromra emelkedett a tótvázsonyi halálos autóbaleset áldozatainak száma
Háromra emelkedett a szombat éjjeli tótvázsonyi halálos autóbaleset áldozatainak száma, ketten a helyszínen vesztették életüket, egy ember pedig a kórházban hunyt el.
2026. Június 22. 06:50, hétfő | Belföld
Ma ismertetik a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Védelmi Hivatalra vonatkozó javaslatot
2026. Június 21. 16:00, vasárnap | Belföld
MÁV: Elindult a nyári főszezoni menetrend
Kétszer annyi vonat közlekedik a Balatonhoz június 20-án induló nyári főszezonban mint eddig, az ülőhelyek száma pedig megháromszorozódik a nyári csúcsforgalomban
