Hírek
2015. November 26. 09:27, csütörtök |
Belföld
Forrás: MTI
Felfüggesztett jár gyermekpornográfiáért Vasban?
Gyermekpornográfiával vádol az ügyészség egy férfit Vas megyében - közölte Simon József megyei főügyész csütörtökön az MTI-vel.
Tájékoztatása szerint a vádlott 2014 májusa és 2015 márciusa között különböző internetes honlapokról 6561 olyan fényképet töltött le a számítógépére, amelyen kiskorúak pornográf módon szerepelnek.
A főügyész hozzátette: a Sárvári Járási Ügyészség felfüggesztett szabadságvesztés kiszabását, valamint a férfi pártfogói felügyeletének elrendelését indítványozta a bíróságon.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 21. 07:29, péntek | Belföld
Fegyvert fogott a köztársasági elnök
Sulyok Tamás a Magyar Honvédség főparancsnokaként lő- és menetgyakorlatán vett részt, az MH BHD püspökszilágyi kiképzőbázisán.
2025. November 21. 07:24, péntek | Belföld
Borult, csapadékos idő várható a hétvégén, többfelé havazhat is
Borult, csapadékos idő várható a hétvégén, pénteken és szombaton többfelé havazhat, és a szél is megélénkül - derül ki a HungaroMet Nonprofit Zrt. előrejelzéséből, amelyet csütörtökön juttattak el az MTI-hez.
2025. November 21. 07:24, péntek | Belföld
Koncz Zsófia: akkor tudunk erős nemzetet építeni, ha boldogok a családok
Akkor tudunk erős nemzetet építeni, ha boldogok a családok, hiszen a családok jelentik a magyarság erejét
