Városlista
2025. szeptember 3, szerda - Hilda

Hírek

2019. December 21. 05:00, szombat | Belföld
Forrás: infovárosok

Halálos iramban-t játszott két autós Pécsen - VIDEÓ

Halálos iramban-t játszott két autós Pécsen - VIDEÓ

A késő délutáni forgalomban kezdett el versenyezni egymással két autós Pécsen, a rendőrök azonnal 300 ezer forint pénzbírságot szabtak ki mindkét járművezetőnek.

Pécsen a Zsolnay Vilmos úton mértek sebességet a rendőrök december 19-én késő délután, majd arra lettek figyelmesek, hogy két személygépkocsi elkezdett versenyezni egymással. A Belváros irányába közlekedő autók közül az egyik 132, míg a másik 137 km/h sebességgel száguldott a késő délutáni forgalomban. Baleset szerencsére nem történt, azonban tettükkel komolyan veszélyeztették saját, illetve mások testi épségét.

A gyorshajtáson tetten ért sofőröket a rendőrök azonnal félreállították, majd mindkettőjüknek 300 ezer forint pénzbírságot szabtak ki, illetve cselekményüket külön-külön 8 büntetőponttal is „jutalmazták”.

A Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság felhívja a közlekedők figyelmét, hogy a folyamatos közúti ellenőrzések során a rendőrök a kiemelt szabálysértéseket elkövetőkkel szemben alkalmazzák az azonnali intézkedés és hatósági eljárás elvét a közlekedés biztonsága érdekében.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Szeptember 03. 07:18, szerda | Belföld

Panyi Miklós: több ezer ügyfél jelentkezett egy nap alatt a fix 3 százalékos hitelre

A fix 3 százalékos hitel iránti érdeklődés óriási, a bankoknál egy nap alatt több ezer ügyfél jelentkezett - közölte a Miniszterelnökség parlamenti és stratégiai államtitkára kedden a Facebook-oldalán.

2025. Szeptember 02. 07:15, kedd | Belföld

Szijjártó Péter: 2027 végéig elkészül a magyar-szerb kőolajvezeték magyarországi szakasza

Egész biztosan elkészül 2027 végéig a magyar-szerb kőolajvezeték magyarországi szakasza, ami komoly előrelépést jelent majd hazánk és az egész térség energiabiztonságának szempontjából -

2025. Szeptember 02. 07:07, kedd | Belföld

Lázár János: visszafordíthatatlanul a megújulás útjára lépett a MÁV-Volán csoport

A MÁV és a Volán összevonásával visszafordíthatatlanul a megújulás útjára lépett a vállalatcsoport.

2025. Szeptember 01. 07:58, hétfő | Belföld

Változékony idő várható szeptember első hetében