Hírek
2018. Október 02. 07:28, kedd |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció:pixabay
Halálos vonatgázolás történt Mezőtúrnál
Halálra gázolt egy embert Mezőtúr és Nagylapos között hétfő este a Budapestről Lőkösházára tartó Alföld InterCity - közölte a Mávinform sajtóügyeletese az MTI-vel.
Kavalecz Imre tájékoztatása szerint az egyik vágányon váltakozva közlekedtek a vonatok, az utasokat másik szerelvényre szállították a mezőtúri hivatásos tűzoltók segítségével.
A Budapest-Szolnok-Békéscsaba-Lőkösháza vonalon 20-30 perccel meghosszabbodott emiatt az esti vonatok menetideje.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 01. 11:00, szerda | Belföld
Országos közlekedésszervező és gördülőállomány-kezelő társaság jön létre az uniós források felhasználhatósága érdekében
Benyújtotta kedden a kormány az országos közlekedésszervező és az országos gördülőállomány-kezelő társaság létrehozása érdekében szükséges törvényjavaslatot az Országgyűlésnek.
2026. Július 01. 11:00, szerda | Belföld
OGY - Megszűnik a Szuverenitásvédelmi Hivatal
A Szuverenitásvédelmi Hivatal megszüntetéséről döntött az Országgyűlés keddi ülésén.
2026. Július 01. 10:00, szerda | Belföld
Hegedűs Zsolt: elkészült a kórházi fertőzések mérését és publikálását lehetővé tevő módszertan
Elkészült a kórházi fertőzések mérését, validálását és publikálását lehetővé tevő módszertan és irányelv - jelentette be az egészségügyi miniszter a tárca Semmelweis-napi ünnepségén kedden Budapesten.
2026. Július 01. 07:09, szerda | Belföld
Hőség - Meteorológia: megdőlt az országos és a fővárosi hőmérsékleti rekord is kedden
Megdőlt az országos és a fővárosi abszolút maximum-hőmérsékleti rekord is kedden az előzetes adatok szerint - közölte a HungaroMet Zrt. a Facebook-oldalán.
