Hírek
2018. Szeptember 24. 11:33, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Halálra gázolt egy szabálytalan motorost a vonat Ongánál
Meghalt az a férfi, aki a tilos jelzés ellenére hajtott a sínekre hétfőn az Ongaújfalu és Ócsanálos közötti vasúti átjáróban - közölte a rendőrség.
A közlemény szerint a 47 éves ongai férfit a Miskolc-Hidasnémeti között közlekedő vonatszerelvény gázolta el, és a helyszínen meghalt.
A Mávinform azt írta, az érintett vágányt lezárták; a Miskolc-Hidasnémeti vonalon utazóknak 60-90 perccel hosszabb menetidővel kell számolniuk.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 21. 07:21, szerda | Belföld
Orbán Viktor: amíg Magyarországon nemzeti kormány van, a Mercosur-megállapodást sohasem hagyjuk jóvá
Amíg nemzeti kormány van Magyarországon, addig a Mercosur-megállapodást sohasem hagyjuk jóvá - mondta Orbán Viktor miniszterelnök kedden a Facebookon közzétett videójában.
2026. Január 21. 07:19, szerda | Belföld
Magyar Péter: a Tisza Párt tiltakozik a Mercosur szabadkereskedelmi egyezmény aláírása ellen
Tiltakozik a Tisza Párt a Mercosur szabadkereskedelmi egyezmény aláírása ellen - közölte a párt vezetője strasbourgi sajtótájékoztatóján kedden, amelyet a közösségi oldalán közvetített.
2026. Január 20. 07:12, kedd | Belföld
MÁV-csoport: 13 százalékot meghaladó keresetnövekedés az idén
A kiegészítő bérfejlesztéssel a MÁV-csoport dolgozóinak alapbére 9,6 százalékkal nő, az összes emelést és juttatást beleszámolva 13 százalékkal kereshetnek többet az idén
