Hírek
2020. Január 21. 07:05, kedd |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Halálra gázoltak egy kerékpárost Kiskőrösön, a sofőr elhajtott
Beazonosították a kiskőrösi halálos gázolás feltételezett okozóját
Beazonosították a kiskőrösi halálos gázolás feltételezett okozóját, akinek az elszámoltatása folyamatban van - közölte a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon keddre virradóra.
Hétfő este elgázoltak és cserbenhagytak egy kerékpárost az Izsáki úton; az 55 éves férfi a helyszínen életét veszítette. A balesetet feltételezhetően egy személygépkocsi sofőrje okozta, aki segítségnyújtás nélkül távozott - írta korábban a főkapitányság.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 16. 15:00, szombat | Belföld
Agrárszektor.hu - Bóna Szabolcs: el kell fogadni, hogy nagy változásokra van szükség
Adatvezérelt élelmiszertermelést, a tudásra és a fogyasztói igényekre jobban alapozó, és mindenekelőtt együttműködő agráriumot szeretne látni az új agrár- és élelmiszergazdasági miniszter
2026. Május 16. 14:00, szombat | Belföld
Magyar Péter: Orbán Viktor nem kapja meg a 38 millió forint végkielégítését
Orbán Viktor korábbi miniszterelnök nem kapja meg a 38 millió forint végkielégítését - jelentette be Magyar Péter miniszterelnök péntek este a Facebook-oldalán.
