Hírek
2016. Június 04. 08:10, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Idén is keresik Magyarország legjobb fürdőhelyeit
Idén is keresik Magyarország legjobb fürdőhelyeit egy online közönségszavazás segítségével - közölte a Magyar Fürdőszövetség az MTI-vel.
A termalfurdo.hu internetes újság a Magyar Fürdőszövetség szakmai támogatásával második alkalommal keresi a legjobb fürdőket.
A közlemény szerint Magyarország termálvízkészlete az 5. legnagyobb a világon, sehol máshol nincs ilyen magas hőmérsékletű és egyben ennyi különböző betegség kezelésére, megelőzésére alkalmas termál- és gyógyvíz.
A versenyben közel 200 fürdő mérettetik meg, szavazni augusztus 31-ig lehet Az év fürdője 2016, Az év feltörekvő fürdője 2016 és A helyiek kedvenc fürdője 2016 kategóriában a www.azevfurdoje.hu oldalon.
A tavalyi nyertesek, a Hungarospa Hajdúszoboszló, a Cserkeszőlő Fürdő és Gyógyászati Központ, illetve a tiszakécskei Kerekdombi Termálfürdő az idén nem indulnak a versenyben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 15. 15:00, vasárnap | Belföld
ÉKM: az új KRESZ-ben kiemelt figyelmet kapnak a fogyatékossággal élők
A fogyatékossággal élőket képviselő szervezetekkel folytatódott pénteken az új KRESZ-szabályok egyeztetése.
2026. Február 15. 11:00, vasárnap | Belföld
Balesetet szenvedett Tállai András államtitkár
Közúti balesetet szenvedett Tállai András, az Agrárminisztérium parlamenti államtitkára szombaton.
2026. Február 15. 08:46, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: A TISZA ki fogja zsebelni a magyar családokat
A 2026-os év a győzelem éve lesz a családok, a jobboldal, a Fidesz és Magyarország számára – jelentette ki Orbán Viktor a Várkert Bazárban tartott évértékelő beszédében.
2026. Február 14. 08:15, szombat | Belföld
Több ezren vettek részt a XXVI. Doni Hősök Emléktúrán
A XXVI. Doni Hősök Emléktúrán összesen 3624 ember vett részt, köztük 918 diák, katonai képzéssben tanuló kadét, illetve valamely civil társadalmi szervezet tagja volt -
