Hírek
2012. Február 12. 07:39, vasárnap |
Belföld
Forrás: mno.hu/MTI
Újra kinyitják az iskolákat Borsodban
Hétfőtől újra lesz tanítás Borsod-Abaúj-Zemplén megye mindazon általános iskolájában, amelyek korábban azért zártak be, hogy a nagy hideg miatt megnövekvő fűtésszámlán így spóroljanak a fenntartó önkormányzatok.
A BorsodOnline szerint hétfőn várhatóan Forrón, Hidasnémetiben, Girincsen megkezdődik a tanítás, és az óvodák is fogadják a gyerekeket. Az oktatási intézményeket fenntartó önkormányzatok akár több százezer forintot is megtakaríthattak a kényszerű téli szünettel, a tanulók a kiesett tanítási napokat szombatonként és a tavaszi szünet terhére pótolják majd.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 22. 12:00, péntek | Belföld
Gajdos László: nem érkezik több azbeszt tartalmú kőzet Ausztriából
Péntektől leállítja az azbeszt tartalmú kőzet Magyarországra irányuló értékesítését az osztrák cég - közölte az élő környezetért felelős miniszter csütörtökön a Facebook-oldalára feltöltött videóban.
2026. Május 22. 09:00, péntek | Belföld
Napos, száraz, nyáriasan meleg idő várható a pünkösdi hosszú hétvégén
Napos, száraz, nyáriasan meleg idő várható a pünkösdi hosszú hétvégén, a csúcshőmérséklet a 30 Celsius-fokot is megközelítheti. A szél többfelé lesz élénk, olykor erős
2026. Május 22. 07:10, péntek | Belföld
Magyar Péter: jól haladnak a tárgyalások az uniós forrásokról
2026. Május 21. 15:00, csütörtök | Belföld
Vitézy Dávid: újjáépül a lengyel-magyar barátság a közlekedésben is
Újjáépítik a lengyel-magyar barátságot a közlekedésben is - írta közösségi oldalán a közlekedési és beruházási miniszter szerdán, miután tárgyalt Dariusz Klimczak lengyel infrastruktúráért felelős miniszterrel.
