Hírek
2019. Október 11. 13:05, péntek |
Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu
Kannabiszültetvény találtak Ágfalván
Kábítószer birtoklás miatt eljárás indult egy ágfalvi férfi ellen, akinek a pincéjében 34 tő kannabisz növényt és több mint 1600 gramm kábítószergyanús növényi származékot, vélhetően marihuánát találtak.
A Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság péntek reggel a rendőrség oldalán közölte: a soproni rendőrség csütörtökön tartott házkutatást az ágfalvi házban, ahol a növény termesztéséhez és szárításához használt eszközöket, többek között ventilátorokat, szűrőberendezéseket, öntözőrendszert, infralámpákat és sátrakat, valamint készpénzt is találtak.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 10. 09:01, szombat | Belföld
Meteorológia: életveszélyes rámenni a Balaton jegére
A Balaton jegét vastag hóréteg borította be pénteken, ami visszafogja majd a jégképződést, így továbbra is életveszélyes rámenni a tó jegére - írta a HungaroMet Zrt. a Facebook-oldalán pénteken.
2026. Január 10. 09:00, szombat | Belföld
MÁV-csoport: hosszabb menetidő a vonat- és a buszközlekedésben
A télies útviszonyok, illetve az esetleges váltóállítási problémák miatt országszerte hosszabb menetidővel közlekednek szombaton is a Volán-buszok és a vonatok, kimaradó járatokra is kell számítani
2026. Január 09. 08:00, péntek | Belföld
Kemény fagyokkal zárul a hét
Akár mínusz 12 Celsius-foknál is hidegebb éjszakai fagyok várhatók a hétvégén, és nappal is országos fagyra kell készülni.
2026. Január 09. 07:59, péntek | Belföld
Mávinform: az észak-balatoni vonalon okoz jelentősebb fennakadást az időjárás
Péntek hajnalban az észak-balatoni vonalon okoz jelentősebb fennakadást a téli időjárás, a többi vonalon azonban folyamatos a közlekedés - közölte a Mávinform pénteken korán reggel a honlapján.
