Hírek
2012. Március 01. 14:05, csütörtök |
Belföld
Forrás: mno.hu / MTI
Kapósak a panellakások Győrben
Reneszánszát éli a panelpiac Győrben – írta a Kisalföld csütörtöki száma.
A lapnak nyilatkozó ingatlanszakértő szerint növekszik a házgyári lakások iránti kereslet. Molnár Kristóf úgy véli, ez a tendencia nem egyedül a kedvező árnak, hanem a panelprogramnak is köszönhető, mivel a lakásvásárlók látják, hogy nem hagyják „összedőlni” a házgyári tömböket.
Egy négyemeletes ház első szintjén lévő, panelprogramon átesett, egyedi fűtéses ingatlan 9 millió forintot is érhet, míg a régi küllemű négyemeletesekben élők otthona átlagosan 8,5 milliót. A felújítás előtt álló tízemeletesekben lakóké pedig 7,5-8 milliót ér ma a győri ingatlanpiacon – olvasható az újságban.
MTI / mno
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 01. 09:48, csütörtök | Belföld
Már több mint 20 ezer fiatal jutott lakáshoz az Otthon Start Programnak köszönhetően
2026. Január 01. 09:48, csütörtök | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint az 1. héten megtartott ötös lottó számsorsoláson, a Szilveszteri Szuperlottón a következő számokat húzták ki:
2026. Január 01. 09:46, csütörtök | Belföld
Magyar Péter: 2026 a közös döntésünk éve lesz
2026. Január 01. 09:45, csütörtök | Belföld
Sulyok Tamás: találjunk rá mindannyian az összetartozás örömére
Az új évben uralkodjék közöttünk a megértés és a szeretet, találjunk rá mindannyian az összetartozás örömére - hangsúlyozta Sulyok Tamás köztársasági elnök szerda éjfél után a közmédiában.
