Hírek
2018. Október 13. 12:23, szombat |
Belföld
Forrás: mti - fotó: MTI archívum
Két hétvégén is változik a vonatok közlekedési rendje
A munkanap-áthelyezés és az október 23-i ünnepnap miatt a mostani és a következő hétvégén is változik a vonatok menetrendje - közölte a Mávinform szombaton az MTI-vel.
Közleményük szerint szombaton a pénteki menetrend szerint közlekednek a vonatok.
A következő, négynapos hosszú hétvégén is módosul a közlekedési rend. Október 21-én és 22-én az ünnepnapi, 23-án a vasárnapi menetrend szerint közlekednek a vonatok.
A Mávinform azt ajánlja, a megnövekedett utasforgalom miatt az október 19-23. között közlekedő járatokra időben, elővételben váltsák meg az utasok a jegyeiket.
Kitértek arra is, hogy a szeptember 30-ától Nyíregyháza-Debrecen-Budapest útvonalon, vasárnapi menetrend szerint közlekedő TELEVONAT kivételesen 23-án, kedden indul.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 05. 11:00, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter: Nem emelnek árat az oroszok
Magyarország garanciát kapott arra, hogy Oroszország a nemzetközi energiaválság ellenére változatlan áron szállítja le a hazánk ellátásához szükséges földgázt és kőolajat
2026. Március 05. 10:00, csütörtök | Belföld
Ismét az ATV-nek adott interjút Orbán Viktor
Nem lesz vita Magyar Péterrel, \"a Tisza Párt elnöke nem szuverén ember, az ukránok és a brüsszeliek tartják a markukba és ilyen emberrel nem vitázunk\".
2026. Március 05. 08:00, csütörtök | Belföld
Kapitány István: a magyar középvállalatokat, start-upokat fogjuk támogatni
A Tisza Párt az összeszerelő üzemek helyett a magyar középvállalatok és a start-upok támogatását helyezi a középpontba - mondta a párt gazdaságfejlesztési és energetikai vezetője szerdán Kistarcsán.
2026. Március 05. 06:54, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter két ukrajnai magyar hadifogollyal tért haza Putyintól
A miniszter szerint nem kért cserébe semmit az orosz elnök.
