Városlista
2026. február 15, vasárnap - Kolos

Hírek

2021. Június 05. 10:47, szombat | Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu

Kétszer is ittasan ült volán mögé egy napon

Kétszer is ittasan ült volán mögé egy napon

A debreceni rendőrök most fejezték be az ittas vezető ügyének a vizsgálatát.

A rendőrök Debrecenben a Barackos utcában állítottak meg egy kocsit május 14-én délelőtt. Az egyenruhások a sofőrrel szemben alkoholszondát alkalmaztak, ami pozitív értéket mutatott, ezért őt előállították, a vezetői engedélyét pedig elvették – közölte a rendőrség.

A 44 éves férfinek ez nem volt elég, aznap délután visszament az utcán parkoló autójához és ismét volán mögé ült. Pechére a rendőrök azonnal megállították, majd előállítását követően szabálysértési őrizetbe vették. A férfit járművezetés ittas állapotban vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt kihallgatták, amely során beismerő vallomást tett.

A Debreceni Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Osztálya a szükséges eljárási cselekményeket elvégezte és a keletkezett iratokat megküldte az illetékes ügyészségnek.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 15. 15:00, vasárnap | Belföld

ÉKM: az új KRESZ-ben kiemelt figyelmet kapnak a fogyatékossággal élők

A fogyatékossággal élőket képviselő szervezetekkel folytatódott pénteken az új KRESZ-szabályok egyeztetése.

2026. Február 15. 11:00, vasárnap | Belföld

Balesetet szenvedett Tállai András államtitkár

Közúti balesetet szenvedett Tállai András, az Agrárminisztérium parlamenti államtitkára szombaton.

2026. Február 15. 08:46, vasárnap | Belföld

Orbán Viktor: A TISZA ki fogja zsebelni a magyar családokat

A 2026-os év a győzelem éve lesz a családok, a jobboldal, a Fidesz és Magyarország számára – jelentette ki Orbán Viktor a Várkert Bazárban tartott évértékelő beszédében.

2026. Február 14. 08:15, szombat | Belföld

Több ezren vettek részt a XXVI. Doni Hősök Emléktúrán

A XXVI. Doni Hősök Emléktúrán összesen 3624 ember vett részt, köztük 918 diák, katonai képzéssben tanuló kadét, illetve valamely civil társadalmi szervezet tagja volt -