Városlista
2025. december 31, szerda - Szilveszter

Hírek

2017. Január 27. 17:06, péntek | Belföld
Forrás: mti

Kicsalt 173 milliót 59 embertől a Győr környéki nő

Kicsalt 173 milliót 59 embertől a Győr környéki nő

Negyvennyolc rendbeli sikkasztás gyanúja miatt előzetes letartóztatásba került egy 51 éves, Győr környéki nő, aki összesen százmillió-ötszázezer forintot vett át ügyfeleitől tehermentes ingatlanok megszerzésére

- tájékoztatta a Győr-Moson-Sopron Megyei Főügyészség pénteken az MTI-t. A nő egy kft. vezetőjeként 2015 nyara és 2016 októbere között vételár vagy foglaló jogcímen vette át ügyfeleitől ingatlanok megszerzésére a pénzt, de az ingatlanok nem lettek tehermentesek és azokhoz nem jutottak hozzá a vásárlók.

Gál Katalin, a főügyészség szóvivője az MTI-nek elmondta, hogy a pénzt a nyomozók még keresik.

A Győri Járásbíróság a szökés, bűnismétlés és a tanúk befolyásolásának veszélye miatt helyezte előzetes letartóztatásba a nőt.

A főügyészség januárban egy másik ügyben vádat emelt egy győri székhelyű kft. vezetője ellen, aki ingatlanmegszerzésre 59 alkalommal összesen 173 millió forintot csalt ki ügyfeleitől. A szóvivő közlése szerint ez a vádlott és a mostani ügy gyanúsítottja kapcsolatban állt egymással.

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 31. 07:32, szerda | Belföld

Sulyok Tamás Kapu Tiborral együtt köszönti az újévet a közmédia csatornáin

Sulyok Tamás köztársasági elnök Kapu Tibor kutatóűrhajóssal együtt köszönti az új évet a közmédia csatornáin szerda éjfél után.

2025. December 30. 09:50, kedd | Belföld

Orbán Viktor évnyitó nemzetközi sajtótájékoztatót tart január 5-én

Orbán Viktor évnyitó nemzetközi sajtótájékoztatót tart január 5-én 11 órakor. A hírt a kormányfő a Facebook oldalán tette közzé hétfőn.

2025. December 29. 07:43, hétfő | Belföld

Fagyos, szeles idő lesz az év utolsó napjaiban