Hírek
2011. November 13. 15:23, vasárnap |
Belföld
Forrás: Stop.hu
Kína megcsinálta: repülés közben is WiFi-zhetünk

A fedélzeti WiFi szolgáltatás korlátozott bevezetése mellett döntött a kínai Air China légitársaság, amely november 15-én indítja szolgáltatását egy belföldi járaton.
Jelentették be pénteken Szecsuan tartomány székhelyén, Csengtuban.
Az Air China megkapta a polgári repülési hivatal (CAAC) engedélyét, s így elsőként a Peking-Csengtu járat Boeing 737-800-as gépén teszi lehetővé a vezeték nélküli internet-szolgáltatás használatát - közölte a cég délnyugat-kínai kirendeltségének szóvivője.
A WiFi-re csatlakozás a gépen ingyenes lesz, de a levegőben korlátozzák a böngészést, így egyelőre csak bizonyos szórakoztató, turisztikai oldalak lesznek látogathatók, illetve lehetővé teszik az online vásárlást, a szobafoglalást és az autóbérlést.
Az utasok használhatják laptopjukat vagy táblagépüket, de az utazás ideje alatt telefonjaikat - biztonsági okokból - továbbra is kikapcsolva kell tartaniuk.
Az Air China más gépein, illetve járatain is bevezetni készül az új szolgáltatást.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 02. 07:06, csütörtök | Belföld
Hidvéghi Balázs: ma kezdődik a nemzeti konzultáció kérdőíveinek postázása
Ma kezdődik a nemzeti konzultáció kérdőíveinek postázása Budapesten, november elejére, közepére, országszerte mindenki megkapja őket - mondta Miniszterelnöki Kabinetiroda parlamenti államtitkára szerdán.
2025. Október 02. 07:05, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: Ukrajna felvétele ügyében nem lehet megkerülni Magyarországot
Magyarország megkerülésével, jogi trükközéssel nem lehet megnyitni Ukrajna európai uniós csatlakozási folyamatát
2025. Október 01. 07:46, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: a világ második legnagyobb LEGO-gyára jött létre Nyíregyházán
54 milliárd forintos beruházással a világ második legnagyobb LEGO-gyára jött létre mostanra Nyíregyházán, s ez a vállalat egyetlen olyan üzeme Európában, amelyben a termelés minden folyamata jelen van
2025. Október 01. 07:45, szerda | Belföld
Kövér László: Magyarország testvéri népként tekint a törökökre
Magyarország testvéri népként tekint a törökökre - hangsúlyozta Kövér László, az Országgyűlés elnöke a Maarif Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Gimnázium megnyitó ünnepségén kedden Budapesten.