Városlista
2026. január 12, hétfő - Ernő

Hírek

2013. Október 13. 09:03, vasárnap | Kék hírek
Forrás: MTI

Kiraboltak és a csomagtartóba zártak egy férfit a gyömrői erdőben

Kiraboltak és a csomagtartóba zártak egy férfit a gyömrői erdőben

Megvertek, kiraboltak, majd az autója csomagtartójába zártak egy férfit a gyömrői erdőben - közölte a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság vasárnap a rendőrség honlapján.

Az 54 éves budapesti férfi bántalmazása és kirablása miatt a monori rendőrök négy embert vettek őrizetbe - olvasható a police.hu oldalon.
A Monori Rendőrkapitányság ügyeletére egy gyömrői vadászház személyzete tett bejelentést csütörtökön dél körül arról, hogy az erdőben találtak egy személygépkocsit, amelynek a hátsó ablaka be van törve, és egy férfi kiabál a csomagtartóból. A helyszínre kiérkező rendőrök a tűzoltók segítségével nyitották ki a csomagtartót, és kiszabadították a sértettet.
A férfi a tanúkihallgatása során elmondta, hogy reggel személygépkocsival érkezett egy ismerősével a gyömrői erdőbe, ahol három ismeretlen férfi egy vascsővel többször megütötte, majd miután összekötötték a kezét és a lábát, bezárták a személygépkocsija csomagtartójába.
A férfitól elvettek három mobiltelefont és a nála lévő készpénzt. Elmondta, hogy szerinte a bántalmazásában közreműködött egy 17 éves gyömrői férfi, aki elcsalta a bűncselekmény elkövetésének helyszínére.
A rendőrök Budapesten fogták el a bűncselekmény elkövetésével megalapozottan gyanúsítható fiatalokat, két 19 éves és egy 20 éves férfit. 17 éves társuk, miután a rendőrök a lakásán keresték, önként jelentkezett a Monori Rendőrkapitányságon.
A nyomozók mind a négy férfit gyanúsítottként hallgatták ki, bűnügyi őrizetbe vették és kezdeményezték az előzetes letartóztatásuk elrendelését, ellenük rablás miatt folytatnak eljárást.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 07. 07:52, szerda | Kék hírek

ORFK: a hétfői havazásban csaknem háromszorosára nőtt a balesetek száma

A hétfői havazásban csaknem háromszorosára nőtt a közúti közlekedési balesetek száma

2025. December 31. 07:33, szerda | Kék hírek

A NAV nevével visszaélve támadnak adathalász csalók

A Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) nevével visszaélve támadnak az adathalászatra specializálódott csalók, akik adó-visszatérítés lehetőségével kecsegtetik áldozataikat - közölte az adhatóság kedden az MTI-vel.

2025. December 21. 10:03, vasárnap | Kék hírek

Újabb gyanúsított a Szőlő utcai ügyben

Rendész bántalmazott a napokban egy fiatalkorú fogvatartottat a Budapesti Javítóintézetben, ezzel az úgynevezett Szőlő utcai ügy gyanúsítottjainak száma kilencre emelkedett a Budapesti Regionális Nyomozó Ügyészségen

2025. December 19. 07:31, péntek | Kék hírek

Ügyészség: nyolcra emelkedett a Szőlő utcai ügy gyanúsítottjainak száma

A Budapesti Regionális Nyomozó Ügyészség további bűncselekményeket rótt a volt igazgató terhére, és egy újabb őrizetbe vett gyanúsított letartóztatását indítványozta - közölte a Központi Nyomozó Főügyészség csütörtökön az