Hírek
2019. Július 26. 10:56, péntek |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu
Letartóztatnák a kecskeméti áruházi lövöldözőt
Előre kitervelt emberölés kísérlete miatt indítványozta a Bács-Kiskun Megyei Főügyészség annak a 75 éves férfinak a letartóztatását, aki szerdán egy sörétes fegyverrel rátámadt volt élettársára egy kecskeméti áruházban.
A főügyészség pénteken az MTI-hez eljuttatott közleménye szerint a férfi egy kecskeméti áruház egyik üzletében volt élettársára fogta átalakított sörétes fegyverét. A nő a pult mögé bújt és gázspray-vel próbált védekezni. A támadó közben egy másik férfival dulakodott és egy lövést adott le. A lövedékek egy polcba fúródtak, nem sérült meg senki.
A férfi letartóztatását egyebek mellett szökése, elrejtőzése, valamint a bűnismétlése veszélye miatt indítványozta az ügyészség.
A rendőrség emberölés kísérlete miatt indított eljárást az ügyben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 06. 15:00, hétfő | Belföld
Hegedűs Zsolt: szakmai kerekasztalokon egyeztetnek az egészségügy megújításáról
Szakmai kerekasztalokon, az ágazati szereplőkkel egyeztetve újítaná meg az egészségügyet az Egészségügyi Minisztérium.
2026. Július 06. 14:00, hétfő | Belföld
Egészben kiemelték és elszállították a budapesti Bartók Béla út felett átívelő régi vasúti hidat
A Déli Körvasút fejlesztésének részeként egyben kiemelték, majd elszállították a budapesti Bartók Béla út felett átívelő, közel nyolcvanéves vasúti híd teljes acélszerkezetét
2026. Július 06. 13:00, hétfő | Belföld
Sulyok Tamás: a tizenhetedik alkotmánymódosítás javaslata nincs összhangban a jogállamisággal
2026. Július 06. 09:00, hétfő | Belföld
Változékony, gyakran szeles idő várható a jövő héten
Változékony, gyakran szeles idő várható a jövő héten, de a kánikula nem tér vissza, a hőmérséklet csúcsértéke általában 30 Celsius-fok körül alakul és a hajnalok is frissítőek lesznek.
