Hírek
2012. Március 23. 14:27, péntek |
Bulvár
Forrás: STOP / Új Ász
Életveszélyben: bombával fenyegették meg a Heti Hetest

Halálos fenyegetés érkezett a napokban az RTL Klubhoz. Egy névtelen telefonáló közölte a csatornával: amennyiben leforgatják pénteken a Heti Hetest, felrobbantja az épületet.
A hír nem újdonság a nagy nevettetőknek, hiszen 13 évvel ezelőtt pontosan hasonló okok miatt kellett kiüríttetni a tűzszerészeknek az RTL Klub székházát. A műsor egyik alappillére, Bajor Imre az Új Ásztól értesült a fenyegetésről, azonban gyerekesnek tartja az egész ügyet.
- Nem hiszem, hogy ezzel kéne foglalkozni. Nagyon gyerekes dolgok ezek, főleg a világpolitikához képest. Ahogyan annak idején, most sem lesz különösebben köztünk ez téma - nyilatkozta a napilapnak a színész.
Új Ász / STOP
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 02. 07:08, csütörtök | Bulvár
Mintegy száz régi Ikarus autóbuszt mutatnak be a hétvégén az Aeroparkban
Mintegy száz régi Ikarus autóbuszt, köztük több oldtimer ritkaságot mutatnak be szombaton és vasárnap a VII. Ferihegyi Ikarus Találkozón az Aeroparkban - közölték a szervezők szerdán az MTI-vel.
2025. Szeptember 30. 07:21, kedd | Bulvár
Önéletrajzi könyv jelent meg Polgár Zsuzsa sakkvilágbajnokról
Lázadó királynő címmel önéletrajzi könyv jelent meg hétfőn Polgár Zsuzsa sakkvilágbajnokról.
2025. Szeptember 28. 09:52, vasárnap | Bulvár
Deák Bill Gyula-koncert lesz november 15-én a Budapest Sportarénában
Bill 77 címmel rendeznek koncertet november 15-én a Papp László Budapest Sportcsarnokban. Az est főszereplője a kiváló bluesrock énekes, Deák Bill Gyula, aki egy héttel korábban tölti be 77. életévét.
2025. Szeptember 25. 06:58, csütörtök | Bulvár
A Neoton 60 évét ünnepli a Magyar Zene Háza pop-up kiállítása
Hatvan évvel ezelőtt, 1965-ben alakult meg a Neoton, a hetvenes-nyolcvanas évek pop-diszkó sztárzenekara, a Neoton Família elődje.