Hírek
2012. Február 01. 08:12, szerda |
Belföld
Forrás: Stop.hu/Autolabor.hu
Üljön bele a Lexus gyönyörű autójába! - VIDEÓ

Minőség és sportosság egyenlő Lexus.
Az idén megrendezett Detroiti Autószalonon mutatkozott be a Lexus új nagyágyúja, az LF-LC tanulmány, mely a 2012-es év egyik legnagyobb durranásának ígérkezik. Ezt a legfrissebb róla készült videó csak megerősíteni tudja, amelynek segítségével képzeletben helyet foglalhatunk a japánok büszkeségében.
A videó és a dizájn a Toyota kaliforniai, Newport Beach-i stúdiójában készült, és hallhatjuk benne a különböző elemek (fényszóró, hátsó lámpa, hűtőrács, kardánalagút és sok egyéb alkatrész) megszületésének hogyanját és inspiráló tényezőit is.
Hogy a koncepcióból gyártásba küldött darab lesz-e, az egyelőre kérdés, de ha megvalósul, akkor valahol 100-130 ezer dollár (23-29 millió forint) körüli árra számíthatnak a leendő vevők. Továbbá felröppent a lehetősége egy olcsóbb, kupé modell gyártásának is, mely a 2010-ben bemutatott SC 430-as Lexusra hajazna.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 18. 07:57, hétfő | Belföld
Az államtitkár szerint az új lakáshitel árkorlátai megakadályozzák az ingatlanok drágulását
A fix 3 százalékos lakáshitel programjának árkorlátai meg fogják akadályozni az ingatlanok drágulását a Miniszterelnökség parlamenti és stratégiai államtitkára szerint.
2025. Augusztus 18. 07:57, hétfő | Belföld
Szijjártó Péter telefonon beszélt Szergej Lavrovval
Az amerikai külügyminiszter-helyettes után, tegnap este Szergej Lavrov orosz kollégámmal is - aki személyesen volt jelen az alaszkai csúcstalálkozón - váltottam pár szót telefonon - írta a külgazdasági és külügyminiszter a Facebook-oldal
2025. Augusztus 17. 08:44, vasárnap | Belföld
Búcsúzik a forróság: vasárnap országszerte felfrissül az idő
Napközben azonban már nemcsak nyugatra, hanem az egész országba megérkezik a várva várt felfrissülés.
2025. Augusztus 17. 08:42, vasárnap | Belföld
Orbán szerint Putyin és Trump találkozója után biztonságosabb lett a világ
A világ ma biztonságosabb hely, mint tegnap volt - írta Orbán Viktor miniszterelnök a Facebook-oldalán szombaton.