Hírek
2011. Augusztus 07. 14:37, vasárnap |
Kék hírek
Forrás: STOP
Lopott kukával mászkált a városban
Csütörtök délelőtt a rendőrök egy férfit igazoltattak Pécsett. A férfi gyalogosan közlekedett az utcán kezében egy fémből készült szeméttárolóval.
Amikor meglátta a rendőröket, a szeméttárolót letette és továbbment, ezért került sor az igazoltatására, melynek során elmondta, hogy azt a közelben lévő színesfém átvevő telephelyen kívánta értékesíteni és azt is hogy honnan tulajdonította el. A férfit előállították, ellene szabálysértési eljárás indult.
STOP
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 15. 13:00, vasárnap | Kék hírek
Leragasztotta a síró gyermek száját egy bölcsődei nevelő
Az Érdi Járási Ügyészség kiskorú veszélyeztetésének bűntette és más bűncselekmények miatt emelt vádat egy bölcsődei nevelőnővel szemben, aki két kisgyereket bántalmazott.
2026. Február 15. 08:42, vasárnap | Kék hírek
Egy Aston Martinnal okozott halálos balesetet Győrben
A Győri Rendőrkapitányság büntetőeljárást indított a 33 éves sofőr ellen.
2026. Február 14. 15:00, szombat | Kék hírek
Marihuánát rejtett az egzotikus édesség
Thaiföldről rendelte a csomagot a vietnámi férfi, a kézbesítővel együtt kopogtattak a rendőrök.
2026. Február 13. 06:13, péntek | Kék hírek
A termesztőig vezettek a drogfogás szálai
A kábítószer-kereskedő banda valamennyi tagját elfogta a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda (KR NNI)
