Városlista
2025. október 29, szerda - Nárcisz

Hírek

2012. Június 20. 13:52, szerda | Kék hírek
Forrás: MTI | Kép: MTI

Meghalt az Érden elgázolt másik csecsemő is

Meghalt az Érden elgázolt másik csecsemő is

Meghalt az Érden elgázolt másik csecsemő is szerdán – közölte Balázs Magdolna, a fővárosi Szent János Kórház kommunikációs vezetője az MTI-vel.

Mindent megtettek az életveszélyes állapotban hozzájuk beszállított kislány megmentéséért, de a gondos kezelés ellenére a kislány szerda délelőtt meghalt - mondta Balázs Magdolna.
Az ikrek babakocsiját az érdi Szövő utcában az úttest szélén tolták a szülők hétfő este, amikor azt egy 63 éves helybéli asszony az autójával - eddig tisztázatlan körülmények között - elsodorta.
A mentők sajtóügyeletese hétfőn azt mondta: mindkét kislánynál a klinikai halál beálltát állapították meg a helyszínen. Egyikük vérkeringését sikerült újraindítani - őt vitték a Szent János Kórházba, ahol szerda délelőtt súlyos koponyasérülésébe belehalt -, testvére pedig még aznap életét vesztette a Heim Pál kórházban.
Beluzsárné Belicza Andrea, a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI érdeklődésére azt közölte, hogy kedden kihallgatták a gázolót, de nem kívánt vallomást tenni. Az asszony őrizetét megszüntették, szabadlábon védekezhet az ellene halálos közúti baleset okozása miatt indított eljárásban.
A rendőrség még nem ismeri a kirendelt szakértők véleményét és a csecsemők szüleinek információit, így egyelőre tisztázatlanok a gázolás részletei – nyomatékosította korábbi mondandóját szerdán a szóvivő.

Címkék: Baleset-közúti

Ezek érdekelhetnek még

2025. Október 20. 08:01, hétfő | Kék hírek

Adathalász csalók próbálják megtéveszteni az MVM ügyfeleit

Az utóbbi időszakban az MVM Next ügyfelei egyre gyakrabban találkozhattak adathalász kísérletekkel, a társaság kéri ügyfeleit, hogy fokozott figyelemmel járjanak el minden gyanús megkeresés esetén.

2025. Október 19. 09:00, vasárnap | Kék hírek

NNI: online kábítószer-terjesztő hálózatot lepleztek le egy nagyszabású akció keretében

Az online térben is működő nemzetközi kábítószer-terjesztő hálózatot lepleztek le egy egyedülálló akció keretében

2025. Október 13. 07:48, hétfő | Kék hírek

BRFK: milliókat csalt ki egy magát rendvédelmis vezetőnek hazudó férfi egy kétségbeesett anyától

Mintegy 20 millió forintot csalt ki egy magát rendvédelmis vezetőnek kiadó 53 éves férfi egy kétségbeesett anyától, a bűncselekményt kihallgatáson beismerő B. Gábort letartóztatták - közölte a a Budapesti Rendőr-főkapitányság.

2025. Október 09. 07:40, csütörtök | Kék hírek

Azonnali hatállyal elbocsátottak egy beteget bántalmazó mentőst

Azonnal hatállyal megszüntette az Országos Mentőszolgálat (OMSZ) annak a mentősnek a munkaviszonyát, aki brutálisan bántalmazott egy férfit kedden Heves vármegyében - közölte az OMSZ szerdán az MTI-vel.