Hírek
2013. Január 23. 11:34, szerda |
Kék hírek
Forrás: MTI
Megkéselték egy esztergomi panzió portását
Több késszúrással életveszélyesen megsebesítette egy helyi panzió portását egy 56 esztergomi férfi kedden éjjel, az elkövetőt a helyszínen elfogták - tájékoztatta a Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense szerdán az MTI-t.
Léber Gabriella elmondta, a portás éjjel megkérte a vendéget, hogy a továbbiakban ne a portaszolgálatnál lévő televíziót nézze, hanem menjen fel a szobájába és ott televíziózzon. Az elkövető egy konyhakéssel kért vissza és többször megszúrta a portást, aki életveszélyes sérüléseket szenvedett.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 17. 14:00, péntek | Kék hírek
Őrizetbe vették Halásztelek polgármesterét
Őrizetbe vették Halásztelek polgármesterét - közölte Központi Nyomozó Főügyészség csütörtökön közleményben az MTI-vel.
2026. Április 16. 10:00, csütörtök | Kék hírek
Második világháborús légvédelmi repeszlőszerek kerültek elő Lepsényben
Második világháborús magyar légvédelmi repeszlőszerek és hozzájuk tartozó hüvelyek kerültek elő a Fejér vármegyei Lepsényben - közölte a Magyar Honvédség 1. Tűzszerész és Folyamőr Ezred a Facebook-oldalán szerdán.
2026. Április 14. 14:00, kedd | Kék hírek
A bíróság letartóztatta a Váci úti tragikus baleset okozásával gyanúsított férfit
A Budai Központi Kerületi Bíróság egy hónapra elrendelte a Váci úti tragikus baleset okozásával gyanúsított férfi letartóztatását - tájékoztatta a Fővárosi Törvényszék hétfőn az MTI-t.
