Városlista
2026. február 15, vasárnap - Kolos

Hírek

2018. Április 16. 14:37, hétfő | Belföld
Forrás: mti

Menekülés közben több balesetet okozott egy férfi Tinnyénél

Menekülés közben több balesetet okozott egy férfi Tinnyénél

Elfogtak egy férfit, aki járművével elmenekült a rendőri ellenőrzés elől hétfőn Tinnyén, majd több közúti balesetet okozott - közölte a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság megbízott szóvivője az MTI-vel.

András Tamás elmondta: a 37 éves férfi ki akarta vonni magát a rendőri intézkedés alól, ezért autójával elhajtott az ellenőrzés helyszínéről. Menekülés közben több, anyagi kárral járó balesetet is okozott, végül Tinnye és Perbál között, a 102-es főúton a kocsi összeütközött egy busszal. A személyautó az árokba csúszott, a férfi pedig gyalog próbált továbbmenekülni, de a rendőrök elfogták.

A szóvivő kitért arra, a férfi ellen a Budaörsi Rendőrkapitányság indított eljárást közúti veszélyeztetés miatt.

A rendőrség egyelőre még nem közölte, hogy miért próbált meg elmenekülni a férfi.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 15. 15:00, vasárnap | Belföld

ÉKM: az új KRESZ-ben kiemelt figyelmet kapnak a fogyatékossággal élők

A fogyatékossággal élőket képviselő szervezetekkel folytatódott pénteken az új KRESZ-szabályok egyeztetése.

2026. Február 15. 11:00, vasárnap | Belföld

Balesetet szenvedett Tállai András államtitkár

Közúti balesetet szenvedett Tállai András, az Agrárminisztérium parlamenti államtitkára szombaton.

2026. Február 15. 08:46, vasárnap | Belföld

Orbán Viktor: A TISZA ki fogja zsebelni a magyar családokat

A 2026-os év a győzelem éve lesz a családok, a jobboldal, a Fidesz és Magyarország számára – jelentette ki Orbán Viktor a Várkert Bazárban tartott évértékelő beszédében.

2026. Február 14. 08:15, szombat | Belföld

Több ezren vettek részt a XXVI. Doni Hősök Emléktúrán

A XXVI. Doni Hősök Emléktúrán összesen 3624 ember vett részt, köztük 918 diák, katonai képzéssben tanuló kadét, illetve valamely civil társadalmi szervezet tagja volt -