Hírek
2015. Június 28. 04:00, vasárnap |
Belföld
Forrás: MTI
NAV: 7500 doboz csempészett cigarettát foglaltak le a pénzügyőrök
Hétezer-ötszáz doboz csempészett cigarettát és 50 kilogramm dohányt foglaltak le a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) pénzügyőrei Vecsésen egy monori férfitól.
A NAV szombati, MTI-hez eljuttatott közleménye szerint a pénzügyőrök rendőri értesítés után egy garázssoron ellenőriztek egy férfit, aki épp fekete színű zsákokat pakolt egy garázsban.
A 6,2 millió forint értékű cigarettát és dohányt a pénzügyőrök lefoglalták, és költségvetési csalás miatt büntető feljelentést tettek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 12. 22:58, vasárnap | Belföld
Történelmi részvétel mellett nyert a Tisza Párt, új korszak kezdődhet Magyarországon
Óriási fölénnyel, minden bizonnyal kétharmados többséget szerzett a Tisza Párt.
2026. Április 12. 22:57, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: gratuláltam a győztes pártnak
2026. Április 12. 22:56, vasárnap | Belföld
Választás 2026 - Dobrev Klára lemondott a DK elnöki tisztségéről
Dobrev Klára és a Demokratikus Koalíció (DK) teljes elnöksége lemondott vasárnap éjjel, miután a párt nem szerzett mandátumot az országgyűlési választáson.
2026. Április 12. 08:14, vasárnap | Belföld
Megkezdődött a választás, máris született egy rekord
A vasárnapi országgyűlési képviselő-választáson reggel 7 óráig a szavazásra jogosultak 3,46 százaléka adta le szavazatát a Nemzeti Választási Iroda (NVI) adatai szerint.
