Hírek
2017. Április 18. 07:27, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Négynapos ülést kezd az Országgyűlés
Az Országgyűlés ma kezdi meg négynapos ülését. A képviselők az első napon interpellálhatják a kormány képviselőit, majd a munka törvénykönyvének módosítását tárgyalhatják.
Az előzetes napirend alapján ülés 13 órakor napirend előtti felszólalásokkal kezdődik, amelyeket az interpellációk, majd az azonnali kérdések követnek. Ezután kezdődhet vita a munka törvénykönyvének változtatásáról, ami a teljesítendő munkaidő és az üzemidő összehangolását javítaná a parlament gazdasági bizottságának kezdeményezésére.
A parlament szerdán és csütörtökön folytatja munkáját, egyebek mellett a külföldről támogatott szervezetek átláthatóságáról szóló törvényjavaslat általános vitájával, majd az ülés április 24-én kérdésekkel és azonnali kérdésekkel ér véget.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 15. 15:00, vasárnap | Belföld
ÉKM: az új KRESZ-ben kiemelt figyelmet kapnak a fogyatékossággal élők
A fogyatékossággal élőket képviselő szervezetekkel folytatódott pénteken az új KRESZ-szabályok egyeztetése.
2026. Február 15. 11:00, vasárnap | Belföld
Balesetet szenvedett Tállai András államtitkár
Közúti balesetet szenvedett Tállai András, az Agrárminisztérium parlamenti államtitkára szombaton.
2026. Február 15. 08:46, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: A TISZA ki fogja zsebelni a magyar családokat
A 2026-os év a győzelem éve lesz a családok, a jobboldal, a Fidesz és Magyarország számára – jelentette ki Orbán Viktor a Várkert Bazárban tartott évértékelő beszédében.
2026. Február 14. 08:15, szombat | Belföld
Több ezren vettek részt a XXVI. Doni Hősök Emléktúrán
A XXVI. Doni Hősök Emléktúrán összesen 3624 ember vett részt, köztük 918 diák, katonai képzéssben tanuló kadét, illetve valamely civil társadalmi szervezet tagja volt -
