Hírek
2017. Június 09. 11:48, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Némileg mérséklődik a meleg a hétvégén
A következő napokban is sok lesz a napsütés, de szombaton hidegfront vonul át a Kárpát-medence fölött, a hét végére némileg mérséklődik a meleg, de többfelé így is 30 Celsius-fok közeli maximumok várhatók
- derül ki az Országos Meteorológiai Szolgálat csütörtökön az MTI-hez eljuttatott országos, középtávú előrejelzéséből.
Szombaton a hosszabb-rövidebb napos időszakok mellett szórványosan várható zápor, keleten néhol zivatar is lehet. Emellett többfelé megerősödik a szél, zivatar környezetében viharos széllökés is valószínű. A leghidegebb órákban 9-15 fok lehet. Napközben 24-30 fokig melegszik a levegő.
Vasárnap élénk, helyenként erős lesz a szél. Nyugaton túlnyomóan derült idő lesz többórás napsütéssel, keleten néhol kialakulhat zápor. A minimumhőmérséklet 9-15 fok között valószínű. A nappali maximumok 23-28 fok között alakulnak - olvasható az előrejelzésben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 03. 15:00, péntek | Belföld
Gajdos László: szabályszegő és egészséget veszélyeztető üzemeknek nincs helyük Magyarországon
2026. Július 03. 14:00, péntek | Belföld
Sándor-palota: a Velencei Bizottság tagjaival tárgyalt az államfő Budapesten
Sulyok Tamás köztársasági elnök csütörtökön a Velencei Bizottság tagjaival tárgyalt Budapesten - tájékoztatta a Sándor-palota az MTI-t.
2026. Július 03. 13:00, péntek | Belföld
Kormányszóvivő: október 22-én nyilvánosak lesznek az elmúlt rendszer egyes titkosszolgálati iratai
2026. Július 03. 07:28, péntek | Belföld
Magyar Péter: az iskolakezdési támogatás első részletét augusztus végéig utalják
Az iskolakezdési támogatás első részletét, 50 ezer forintot augusztus 24-ig utalja a Magyar Államkincstár - közölte a miniszterelnök csütörtökön a Facebook-oldalán közzétett videójában.
