Városlista
2025. október 3, péntek - Helga

Hírek

2024. Július 05. 07:53, péntek | Sport
Forrás: MTI

Nemzetek Ligája - Kispesten játszik az izraeli válogatott

Nemzetek Ligája - Kispesten játszik az izraeli válogatott

Szeptemberi és októberi Nemzetek Ligája-mérkőzését a Bozsik Arénában játssza az izraeli labdarúgó-válogatott.

A Nemzeti Sport Online csütörtöki cikke felidézi, hogy az országban fennálló háborús helyzet miatt az izraelieknek továbbra is külföldön kell játszaniuk hazai mérkőzéseiket, és a legutóbbi három találkozójukat Magyarországon rendezték. Az Európa-bajnoki selejtezősorozatban novemberben Svájcot és Romániát a felcsúti Pancho Arénában, márciusban Izlandot a Szusza Ferenc Stadionban fogadták.

A Nemzetek Ligája A osztályának 2. csoportjában Izrael a 2021-ben Európa-bajnok olaszokat szeptember 9-én, a 2018-ban világbajnok, 2022-ben vb-ezüstérmes franciákat október 10-én, a belgákat pedig november 17-én fogadja. Az európai szövetség honlapja szerint az első és a második meccsre Kispesten kerül sor, a harmadik helyszíne egyelőre nincs megjelölve.

Fotó: Bozsik Aréna

Ezek érdekelhetnek még

2025. Október 01. 07:49, szerda | Sport

Magyar labdarúgó-válogatott - Balogh Botond újra a keretben

Balogh Botond ismét bekerült a magyar labdarúgó-válogatott keretébe, amely az októberben sorra kerülő, örmények és portugálok elleni világbajnoki selejtezőkre készül.

2025. Szeptember 30. 07:15, kedd | Sport

Bajnokok Ligája - Magyar válogatottak csatája Isztambulban

A Liverpool Kerkez Milossal és Szoboszlai Dominikkal a keretében utazik Isztambulba, ahol a Sallai Rolandot foglalkoztató Galatasaray ellen lép pályára a labdarúgó Bajnokok Ligája alapszakaszának második fordulójában.

2025. Szeptember 29. 07:29, hétfő | Sport

Labdarúgó NB I - Vendégsiker a győri zöld-fehér rangadón

A címvédő Ferencváros 2-0-ra nyert az ETO FC Győr otthonában a labdarúgó Fizz Liga nyolcadik fordulójának vasárnap esti rangadóján, egyben zárómérkőzésén.