Városlista
2025. június 30, hétfő - Pál

Hírek

2019. November 21. 09:59, csütörtök | Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu

Nők működtettek egy csongrádi droglabort, elkapták őket

Nők működtettek egy csongrádi droglabort, elkapták őket

Három nőt és egy férfit gyanúsítottként kihallgattak, majd őrizetbe vettek a csongrádi rendőrök egy droglabor felszámolását követően – közölte a rendőrség a honlapján.

A közleményben azt írták, K. Éva és K. Lászlóné szervezetten értékesítettek dizájner drogokat szegedieknek. Az új pszichoaktív anyagot V. Éva és J. Zoltán egy szatymazi hétvégi házban dolgozta fel, majd V. Éva juttatta el a kereskedelmet bonyolító társainak és más fogyasztóknak.

A nyomozók a szatymazi ingatlanban kábítószer készítésére alkalmas labort találtak, amely amfetamin előállítására, valamint új pszichoaktív anyag feldolgozására szolgált.

Az ingatlanban amfetamint, kábítószer gyártásához szükséges vegyszereket, valamint készpénzt, míg két szegedi ingatlanban összesen 44 kábító hatású anyaggal átitatott papírlapot foglaltak le.

A három nőt és férfi társukat előállították a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányságra, ahol bűnszövetségben elkövetett új pszichoaktív anyaggal visszaélés bűntett megalapozott gyanúja miatt indult ellenük büntetőeljárás. V. Évának és J. Zoltánnak bűnszövetségben elkövetett kábítószer birtoklása bűntett miatt is felelnie kell - áll a közleményben.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Június 30. 07:36, hétfő | Belföld

Nagy István: ingyen biztosítja a kormány a gazdáknak az öntözővizet

A kormány ingyenesen biztosítja a gazdák számára az öntözővizet azzal, hogy mintegy 10 milliárd forintnyi összegben átvállalja a vízdíj árának megfizetését a gazdálkodóktól

2025. Június 30. 07:36, hétfő | Belföld

Pride - Orbán Balázs: az ellenzék nyíltan azonosult egy olyan ideológiával, amelyet a magyarok többsége elutasít

A szombati Pride-on a teljes ellenzék felsorakozott a szivárványos zászló mögé, és ezzel nyíltan azonosult egy olyan ideológiával, melyet a magyar társadalom többsége elutasít

2025. Június 30. 07:35, hétfő | Belföld

Hőség - Meteorológia: extrém erős UV-B sugárzás várható hétfőn az országban

Extrém erős UV-B sugárzás várható hétfőn az országban - közölte a HungaroMet Zrt.

2025. Június 30. 07:33, hétfő | Belföld

Szijjártó Péter: az amerikai kormányzat feloldotta a paksi bővítéssel kapcsolatos szankciókat

Az amerikai kormányzat feloldotta a paksi atomerőmű bővítésével kapcsolatos szankciókat, amelyeket még a Magyarországra ellenségként tekintő, Joe Biden vezette előző adminisztráció léptetett életbe