Hírek
2018. Május 30. 18:19, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Nyolc autó ütközött össze az M0-áson
Nyolc autó ütközött össze az M0-ás autóúton Szigetszentmiklós térségében Szeged felé szerda kora este, 5-6 kilométeres a torlódás - közölte a Pest Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-vel.
Csámpai Attila tájékoztatása szerint a 19-es kilométernél történt a baleset, amelyben az elsődleges információk szerint egy ember sérült meg.
Közölte továbbá: az útszakaszon fél pályán halad a forgalom, jelentős, 5-6 kilométeres torlódás alakult ki.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 01. 14:00, szerda | Belföld
Orbán Viktor: világszínvonalú kutatóközpont jön létre Magyarországon
2026. Április 01. 11:00, szerda | Belföld
KSH: januárban a bruttó átlagkereset 840 600 forint volt
2026 januárjában a teljes munkaidőben alkalmazásban állók bruttó átlagkeresete 840 600, a nettó átlagkereset 585 700 forint volt.
2026. Április 01. 07:20, szerda | Belföld
Takács Péter: évente húszmilliárd forinttal többet fordít a kormány CT-, MR- és ultrahang-diagnosztikára
Évente húszmilliárd forinttal többet fordít a kormány CT-, MR- és ultrahang-diagnosztikára, mint eddig - hangsúlyozta a Belügyminisztérium egészségügyi államtitkára kedden Baján.
