Városlista
2026. június 10, szerda - Margit

Hírek

2013. Június 12. 09:35, szerda | Kék hírek
Forrás: MTI

Árvíz - Egy török sofőr vízbe hajtott Dömösnél

Árvíz - Egy török sofőr vízbe hajtott Dömösnél

Figyelmen kívül hagyta az árvíz miatt lezárt területet jelző táblát egy török férfi a Komárom-Esztergom megyei Dömösnél, és szerdára virradóra autójával belehajtott a fél méteresnél mélyebb vízbe - tájékoztatta a megyei főkapitányság az MTI-t.

A sajtószolgálat közölte: nagy betűkkel jelezte a tábla, hogy "Árvíz! Behajtani Tilos!", de a férfi nem értett magyarul, és behajtott a lezárt területre. Hozzátették: miután a víz betört az utastérbe, a sofőr hívta a rendőröket, akik kiszabadították az autóból, majd egy honvédségi teherautó száraz helyre húzta a személykocsit.
A török férfi nem sérült meg, éjszakára a település polgármestere elszállásolta a községházán, és ellátták meleg étellel, itallal is.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 08. 11:00, hétfő | Kék hírek

Második világháborús bomba került elő Gyulafirátóton

Második világháborús szovjet bomba került elő a Veszprémhez tartozó Gyulafirátóton, a Felső újsoron - közölte a Magyar Honvédség tűzszerész ügyelete vasárnap délután az MTI-vel.

2026. Június 01. 11:00, hétfő | Kék hírek

Magyar busz szenvedett balesetet Dél-Csehországban, többen megsérültek

Egy magyar rendszámú autóbusz és egy szlovák személyautó ütközött össze vasárnap délután Dél-Csehországban – közölte a cseh rendőrség.

2026. Május 27. 07:16, szerda | Kék hírek

BL-döntő - Közel 4 ezer rendőr biztosítja a Bajnokok Ligája budapesti döntőjét

Közel 4 ezer rendőr áll szolgálatban és óvja a közbiztonságot az UEFA Bajnokok Ligája szombati döntőjének napján Budapesten