Városlista
2026. május 17, vasárnap - Paszkál

Hírek

2012. Április 23. 07:19, hétfő | Sport
Forrás: mno.hu / MTI

Rajt-cél győzelmet aratott Vettel

Rajt-cél győzelmet aratott Vettel

A világbajnoki címvédő Sebastian Vettel nyerte vasárnap a Forma–1-es Bahreini Nagydíjat.

A Red Bull német pilótája mögött a Lotus két versenyzője, a 2007-ben a Ferrarival világbajnok finn Kimi Raikkönen és a francia Romain Grosjean végzett a második és a harmadik helyen.

A 24 esztendős Vettel, aki rajt-cél győzelmet aratott a szahíri pályán, idei első, pályafutása 22. futamgyőzelmét szerezte meg Bahreinben. A német pilóta ezzel a vb-pontverseny élére ugrott.

Az idei négy futamon négy különböző pilóta nyert: a brit Jenson Button (McLaren), a spanyol Fernando Alonso (Ferrari), a német Nico Rosberg (Mercedes) és Vettel.

MTI / mno

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 16. 15:00, szombat | Sport

Premier League - Kikapott Birminghamben, még nem BL-résztvevő a Liverpool

A Liverpool simán kikapott az Aston Villa otthonában az angol labdarúgó-bajnokság 37., utolsó előtti fordulójának pénteki nyitómeccsén, így még nem tudta bebiztosítani szereplését a Bajnokok Ligája következő idényében.

2026. Május 14. 15:00, csütörtök | Sport

Bajnokok Ligája - Az RTL megszerezte a teljes jogcsomagot 2027-től

Vidus Gabriella, az RTL Magyarország vezérigazgatója bejelentette, hogy a csatorna a 2027/28-as idénytől kezdve megszerezte a labdarúgó Bajnokok Ligája teljes jogcsomagját.

2026. Május 10. 08:39, vasárnap | Sport

MOL Magyar Kupa - A Ferencváros hosszabbításban vívta ki a 25. diadalát

A Ferencváros hosszabbításban 1-0-ra legyőzte a Zalaegerszeget a MOL Magyar Kupa szombati döntőjében, így a következő szezonban legalább az Európa-liga selejtezőjében indulhat.