Városlista
2025. november 25, kedd - Katalin

Hírek

2012. December 20. 05:00, csütörtök | Belföld
Forrás: mno.hu

Ráncfelvarrás a BMW Z4-en

Ráncfelvarrás a BMW Z4-en

Z4-tulajdonosnak nagy rajongónak kell lenni ahhoz, hogy feltűnjenek a BMW változtatásai.

Ráncfelvarráson esett át a BMW Z4, de csalódniuk kellett azoknak, akik komoly változtatásokat vártak a roadsteren. Tulajdonképpen csak nagyítóval lehet kiszúrni az újdonságokat: a fényszórók új LED-gyűrűket kaptak, lecserélték a 17 és 18 colos felniket, illetve új dekorbetétek jelentek meg az oldalindexek mellett. Emellett elérhetővé vált egy színekkel operáló dekorcsomag, a Hyper Orange, amely nevével ellentétben nemcsak narancssárga, hanem további két színben rendelhető. Az utastérben frissültek továbbá a kárpitok és egyes díszítőbetétek.

Ha már a külső nem hozott igazi újdonságokat, a BMW készített egy új alapváltozatot Z4 sDrive18i néven. Ebbe a kétliteres, turbós négyhengeres motor 156 lóerős változata került 240 Nm-es nyomatékkal, alapáron hatfokozatú kézi váltóval. A nyolcfokozatú automata opciós. Ezzel a motorral 7,9 másodperc alatt gyorsul a roadster 100 kilométer per órás tempóra, végsebessége 221 kilométer per óra 6,8 liter per 100 km-es átlagfogyasztás mellett. A világpremiert a januári Detroiti Autószalonon tartja a BMW.

Címkék: bmw

Ezek érdekelhetnek még

2025. November 25. 06:49, kedd | Belföld

NGM: Ezekre érdemes figyelnie a vásárlóknak a Black Friday akciók során

Az ünnepi időszak közeledtével, különösen a november végén esedékes Black Friday akciók idején jelentősen megnő az online és személyes vásárlások száma.

2025. November 25. 06:48, kedd | Belföld

Orbán Viktor: nem akarjuk eladósítani az unokáinkat Ukrajna miatt

Az Európai Unió folytatni akarja a háborút, de mivel pénzük nincs, közös hitelt vennének fel. Erre nemet kell mondanunk.

2025. November 24. 09:12, hétfő | Belföld

Hévízen tartotta idei országos konferenciáját az IPOSZ – fókuszban a kisipar és az AI

A kisipar jövőjét, a mesterséges intelligencia térnyerését és az ipartestületek szerepének megerősítését állította középpontba az Ipartestületek Országos Szövetségének (IPOSZ) háromnapos konferenciája, amelyet Hévízen, a Hotel F

2025. November 24. 07:27, hétfő | Belföld

Felhős, csapadékos idővel indul a hét

Felhős, csapadékos idővel indul a hét, majd átmenetileg szárazabb és naposabb idő várható, de a hétvégére újra beborul - derül ki a HungaroMet Zrt. előrejelzéséből, amelyet vasárnap juttattak el az MTI-hez.