Városlista
2026. június 8, hétfő - Medárd

Hírek

2019. December 03. 12:01, kedd | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay

Senkinél nem kapcsolja ki az áram- és a földgázszolgáltatást a Nemzeti Közművek az ünnepek alatt

Senkinél nem kapcsolja ki az áram- és a földgázszolgáltatást a Nemzeti Közművek az ünnepek alatt

Önkéntes kikapcsolási moratóriumot vállal a lakossági áram- és földgázszolgáltatás területén az NKM Nemzeti Közművek Zrt. a 2019. december 13. és 2020. január 5. közötti időszakban – közölte a társaság kedden az MTI-vel.

A kikapcsolási moratórium nem csak a védett ügyfeleket érinti, hanem azokat a lakossági ügyfeleket is, akiknek 60 napon túli számlatartozásuk van.

A kikapcsolási moratórium az NKM lakossági áram- és földgázügyfeleire vonatkozik, de nem vonatkozik azokra, akik már ki vannak kapcsolva.

A vállalással az MVM Csoport részeként működő energiaszolgáltató célja, hogy ebben az időszakban az ügyfelek ne maradjanak szolgáltatás nélkül, és az ünnepek minden családnál a békés, családi együttlétről szóljanak.

Címkék: áram, fűtés, gáz

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 07. 16:00, vasárnap | Belföld

Munkaerőhiánytól tartanak a vendégmunkások alkalmazásának szigorítása kapcsán

A gazdaság növekedési kilátásainak romlásától tartanak szakmai szervezetek a vendégmunkások munkavállalási lehetőségeinek szigorítása miatt

2026. Június 07. 16:00, vasárnap | Belföld

Kármán András: bizalmat kapott Magyarország és a jelenlegi gazdaságpolitikai irány a három nagy hitelminősítőtől

Bizalmat kapott Magyarország és ezzel a jelenlegi költségvetési, gazdaságpolitikai irány is

2026. Június 07. 13:00, vasárnap | Belföld

Lannert Judit: az iskolai autonómia erősítésére és gyermekközpontú közoktatási irányításra van szükség

Az iskolai autonómia erősítésére, valamint főleg a gyermekközpontúságra és a kompetenciákra fókuszáló közoktatási irányítás létrehozására van szükség

2026. Június 07. 11:00, vasárnap | Belföld

Hegyi Zsolt: június 20-án indul a nyári főszezoni balatoni menetrend

Június 20-án indul, és a MÁV elektronikus rendszereiben hamarosan elérhető lesz a nyári főszezoni balatoni menetrend - jelentette be a MÁV-csoport vezérigazgatója a Facebook-oldalára szombaton feltöltött videójában.