Hírek
2013. Augusztus 05. 18:29, hétfő |
Belföld
Forrás: MTI
Sziget - Ingyenes online közvetítés három színpadról

Három színpad koncertjeit követhetik online adásban azok, akik nem mennek el a Sziget fesztiválra - közölték a szervezők hétfőn, a rendezvény mínusz 1. napján az MTI-vel.
Az összegzés szerint a Simple Sziget 2013 elnevezésű ingyenes online alkalmazás segítségével lehetnek részesei az érdeklődők a pop-rock nagyszínpad, az OTP Bank Világzenei színpad és az A38 színpad műsorának az idei fesztiválon.
A Simple Sziget 2013 online közvetítést Ustream technológián keresztül láthatják azok, akik nem tudnak részt venni az idei fesztiválon - közölték a szervezők az MTI-vel.
Az online közvetítés a www.ustream.tv/simple-sziget2013 linken érhető el. A pop-rock nagyszínpad, a világzenei és az A38 színpad koncertjei otthonról, mobiltelefonról és tabletről is elérhetők. A fesztiválélményre vágyók többek között a Ska-P, a Skunk Anansie, a Leningrad és a The Fratellis zenekarok koncertjeit láthatják.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 18. 07:14, szerda | Belföld
Parajd - Az SZTE mérései szerint határérték alatti volt a Maros és a Tisza sókoncentrációja a hétvégén
A Szegedi Tudományegyetem (SZTE) szakembereinek mérései szerint a hazai határérték alatti volt a víz sókoncentrációja a Maros magyarországi és a Tisza szegedi szakaszán a hétvégén
2025. Június 18. 07:10, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: az elmúlt évek egyik legjelentősebb evakuációs műveletére került sor
Az elmúlt évek egyik legjelentősebb evakuációs művelete került biztonságos szakaszba, a kormány 87 magyar és egy amerikai állampolgárt szállított haza a Közel-Keletről
2025. Június 18. 07:05, szerda | Belföld
Orbán Viktor: a tét Magyarország energiaellátása
Tegnap elindult egy fontos csata Brüsszelben. A tét Magyarország energiaellátása - írta Orbán Viktor miniszterelnök keddi Facebook-bejegyzésében.
2025. Június 17. 07:21, kedd | Belföld
Orbán Viktor: ma is bátorság kell ahhoz, hogy szabadok maradhassunk
Ma is bátorság kell ahhoz, hogy szabadok maradhassunk - jelentette ki a miniszterelnök hétfőn, az ötvenhatos vértanúk emléknapján.