Hírek
2019. Augusztus 06. 12:58, kedd |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu
Társkereső oldalon csalt ki férfiaktól 15 milliót egy nő
Gyermeke ismerősének fényképét felhasználva csalt ki férfiaktól 15 millió forintot egy 51 éves nő egy internetes társkereső oldalon – tájékoztatta a Győr-Moson-Sopron Megyei Főügyészség az MTI-t kedden.
A közlemény szerint a nő a társkereső oldalon keresztül négy férfitól legalább százöt alkalommal kapott kölcsön összesen több mint 15 millió forintot. A pénzt sosem fizette vissza.
A nő egyebek mellett édesanyja, bátyja, fia, lánya temetési költségeire, bérleti díjra, uzsoratartozásra, betegsége költségeire kért kölcsön. A férfiak személyes találkozásra vonatkozó kéréseit mindig visszautasította.
A több éven át tartó csalássorozatban a nő férje is részt vett, aki rendelkezésre bocsátotta bankszámláját, illetve felvette a pénzt.
A Mosonmagyaróvári Járási Ügyészség a nőt csalással és személyes adattal visszaélés vétségével vádolja, férjével szemben pedig bűnsegédként elkövetett minősített csalás a vád.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 23. 07:14, péntek | Belföld
Enyhít szorításán a fagy és többfelé várható csapadék a hétvégén
2026. Január 23. 07:14, péntek | Belföld
Gulyás Gergely: nem tartozik Ukrajnára, hogy mire költjük magyar adófizetők pénzét
2026. Január 23. 07:09, péntek | Belföld
Orbán Viktor: Magyarország ott van a Béketanács alapítói között
Ma Davosban az amerikai elnök egy új kezdeményezést indított útjára. Béketanácsnak hívják. Magyarország ott van az alapító országok között, mert Magyarországnak békére van szüksége, hogy fejlődni tudjon
2026. Január 22. 07:39, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: a kormány januári rezsistopot vezet be
Januári rezsistopot vezet be a kormány, ez azt jelenti, hogy a januári fűtésnél jelentkező többletfogyasztást, annak költségeit a kormány átvállalja a családoktól - jelentette be a miniszterelnök szerdán a Facebookon.
