Hírek
2011. November 23. 07:46, szerda |
Belföld
Forrás: STOP/Autolabor.hu
Téligumi kérdés: hova tegyük a kevésbé kopottat?

A téli szezon érkezésével mindenki előveszi a téligumi-szettet és felszereli a nyáriak helyére. Csak éppen sokan nem tudják, hova kellene.
A gumikra a gondosabbak általában felírják, hogy a járművön hol volt, így láthatjuk a gumikon a JE, BH, JH, BE betűpárokat, ami nem más, mint a jobb első, bal hátsó, stb. Ahogy az a gumira rá van írva, szépen fel is kerülnek a jelölésnek megfelelő helyükre, és mindenki elégedett. A legtöbb esetben fel sem merül, hogy esetleg ez így nem feltétlenül jó!
A cikket tovább olvashatja az Autolabor.hu oldalon.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 07. 06:00, szerda | Belföld
NGM: a hazai üzemanyagárak jelentősen kedvezőbbek a szomszédos országok átlagánál
A Központi Statisztikai Hivatal (KSH) legfrissebb adatai alapján Magyarországon az üzemanyagárak áprilisban is érdemben kedvezőbbek maradtak a szomszédos országok átlagánál
2025. Május 07. 06:00, szerda | Belföld
Árréskorlátozást vezetne be a kormány a háztartási cikkeket árusító boltokra
A kormány szerdán tárgyalhatja, csütörtökön pedig várhatóan elfogadhatja azt az előterjesztést, amely árréskorlátozást vezetne be a háztartási cikkeket árusító boltokban május közepétől szeptember elejéig
2025. Május 07. 06:00, szerda | Belföld
OGY - Benyújtotta a 2026. évi költségvetési törvényjavaslatot a nemzetgazdasági miniszter
Nagy Márton nemzetgazdasági miniszter benyújtotta a 2026. évi költségvetési törvényjavaslatot kedden Budapesten az Országgyűlésnek. A javaslatot Kövér László, az Országgyűlés elnöke vette át.