Városlista
2026. június 2, kedd - Anita, Kármen

Hírek

2019. December 29. 08:01, vasárnap | Belföld
Forrás: infovárosok - illusztráció: police.hu

Több ezer adag varázsdohányt adtak el éveken át

Több ezer adag varázsdohányt adtak el éveken át

Befejezték a budapesti nyomozók annak a három férfinak és egy nőnek az ügyét, akik új pszichoaktív anyaggal kereskedtek.

Budapesten a X. kerületében a Hős utcában a 43 éves G. Róbert, a 19 éves G. Beatrix, a 25 éves G. Máté, valamint a 31 éves D. Boldizsár úgynevezett varázsdohányt árult. A dílerek 2016-tól egészen 2018 nyári elfogásukig mintegy 2900 adag új pszichoaktív anyagot adtak el - számolt be az ügyről a rendőrség.

A rendőrök a bűnszövetségben elkövetett új pszichoaktív anyaggal visszaélés bűntett miatt folytatott nyomozás lezárását követően vádemelési javaslattal a napokban átadták az ügy iratait az illetékes ügyészségnek.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 01. 10:00, hétfő | Belföld

Magyar Péter: a közmédia vezérigazgatóinak azonnal távozniuk kell

Miután bebizonyosodott, hogy a vezetők utasítására készültek a közmédiában a Tisza Pártot lejárató anyagok, Papp Dániel és Altorjai Anita vezérigazgatóknak azonnal távozniuk kell!

2026. Június 01. 07:01, hétfő | Belföld

Sulyok Tamás: továbbra is betöltöm köztársasági elnöki tisztségemet

Továbbra is betöltöm köztársasági elnöki tisztségemet, és gyakorlom az alaptörvényben és a jogszabályokban meghatározott hatásköreimet - jelentette ki az államfő vasárnap este a Facebookon közzétett videójában.

2026. Május 31. 15:00, vasárnap | Belföld

Megerősítette a magyar államadós-osztályzatot az S&P