Hírek
2019. Február 16. 09:59, szombat |
Kék hírek
Forrás: mti
Több mint 15 millió forint értékű drogot találtak egy dílernél

Elfogtak a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda munkatársai egy gödöllői kábítószer-kereskedőt, akinek házában több mint 15 millió forint értékű kábítószergyanús fehér port találtak
- közölte az Országos Rendőr-főkapitányság szombaton a honlapján. A közleményben azt írták, az 52 éves férfi lakhelyén és cégének fővárosi telephelyén naponta több személynek adott el kábítószert, feltehetőleg kokaint.
A Készenléti Rendőrség munkatársai csütörtökön házkutatást tartottak a férfinél, ennek során 762 gramm kábítószergyanús fehér port, a kábítószer porciózásához használt eszközöket, valamint mintegy ötmillió forintot és 2100 eurót foglaltak le. A gyanúsított lakhelyén és cégének budapesti telephelyén több kilogramm drog hígításához használt szert is találtak - tették hozzá.
A kábítószer-kereskedőn kívül elfogtak három vásárlót is, akiknek autóiból, valamint ruházatukból szintén kábítószergyanús fehér por került elő.
A gödöllői férfit kábítószer-kereskedelem, a fóti, budapesti és gödöllői vásárlókat kábítószer birtoklása miatt gyanúsítottként hallgatták ki. A kereskedőt őrizetbe vették, és indítványozták letartóztatását. A rendőrség szakértők bevonásával folytatja a nyomozást - olvasható a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 18. 07:56, hétfő | Kék hírek
Holtan találtak meg egy terepfutót borsodban
Holtan találtak rá egy terepfutó verseny szombaton eltűnt résztvevőjére vasárnap a Borsod-Abaúj-Zemplén vármegyei Cserépfalunál - közölte a vármegyei rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-vel.